واتر جت خانگی کوچک

compact-pressure washer

واتر جت خانگی کوچک

واترجت، یک شوینده فشار قوی به حساب می آید که جهت شستشوی محیط های خانگی و صنعتی و از بین بردن انواع آلودگی ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از یک پمپ فشار قوی جهت پاشش آب به سطوح استفاده می کند. در محیط های خانگی، امر شست و شو و نظافت، بوسیله شلنگ های معمول علاوه بر زمان بر بودن، موجب مصرف آب فراوان می شود. بنابراین واترجت خانگی یک ابزار ایده آل جهت انجام امور شستشوی خانگی می باشد که در مصرف آب صرفه جویی می کند. این دستگاه خود در سه مدل خانگی کوچک، میانی و حرفه ای تولید شده است. 

مزایای واترجت خانگی کوچک 

واترجت های خانگی کوچک، وزن و ابعاد کمی داشته و به سهولت قابل حمل اند. این دستگاه به خصوصیات سودمندی چون صرفه جویی در انرژی، سیستم قطع کن خودکار و پمپ آلومینیومی قدرتمند مجهز شده است. چرخ های این دستگاه نیز سبب شده تا به خوبی جابجا شده و در حین حرکت استفاده شود. نازل پر قدرت، شلنگ چند متری، بطری اسپری کننده فوم و مکان ویژه جهت قرارگیری دسته تفنگی، نازل و اب پاش بر روی بدنه از دیگر ویژگی های مهم واترجت خانگی کوچک کوچک می باشد. 


کاربرد های واترجت خانگی کوچک

واترجت خانگی کوچک با کارایی بالا جهت نظافت های سبک همچون نظافت حیاط، گل و گیاه و حاشیه باغچه ها و ورودی خانه و دیوار ها مناسب هستند. شستشوی دوچرخه و موتور نیز بوسیله ی این کارواش خانگی امکان پذیر است. حمل و نقل آسان و چرخ های دستگاه سبب شده تا افراد ناتوان یا سالمند نیز بتوانند از این دستگاه جهت شستشو استفاده نمایند. بطور کلی واتر جت خانگی برای امور نظافتی کم تکرار خانگی در طول هفته مانند شستشوی سنگفرش، پله ها و وسایل نقلیه استفاده می شود. در آخر تاکید می شود که استفاده پر حجم از این واترجت ها با توجه به توان آن ها توصیه نشده و واترجت های خانگی میانی یا حرفه ای گزینه های مناسب تری برای این امور می باشند.

انواع واتر جت خانگی کوچک

مرتب سازی براساس :