واتر جت خانگی میانی

mid-pressure washer

واتر جت خانگی میانی

دستگاه واترجت یا شوینده فشار قوی، در محیط های خانگی و صنعتی جهت شستشوی انواع آلودگی های سطوح بکار می رود. این دستگاه، مجهز به یک پمپ فشار قوی بوده که آب را با فشار بالا به سمت خروجی می فرستد. بکارگیری شلنگ فشار قوی در ساختار واترجت ها موجب شده تا از پاره شدن شلنگ جلوگیری شود. مصرف آب کم و شستشوی با کیفیت و سریع از جمله مزایای استفاده از واترجت می باشد. واتر جت های خانگی نسبت به نمونه های صنعتی دارای فشار کاری و قدرت پاکسازی پایین تری بوده و جهت انجام امور شستشو در محیط های خانگی استفاده می گردند. این دستگاه خانگی خود در سه مدل کوچک، میانی و حرفه ای تولید شده که با توجه به نیاز و میزان کارایی مورد انتظار آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

خصوصیات و مزایای واترجت خانگی میانی میانی 

واترجت میانی یک دستگاه نظافتی مناسب جهت مصارف خانگی بوده که استفاده از آن آسان می باشد. این کارواش خانگی مجهز به دسته تلسکوپی با لوله محکم و قوی از جنس آلومینیوم بوده و کابل برق و شلنگ آن به خوبی روی بدنه دستگاه قرار می گیرد. قدرت موتور بالای واترجت میانی سبب شستشوی عالی سطوح شده و بعلاوه در زمان نیز صرفه جویی می کند. سیستم پیشرفته جهت تغییر آسان و سریع نازل، اتصال دستگاه به دیوار توسط یک قلاب و پمپ قابل اعتماد از جنس آلومینیوم از دیگر خصوصیات واترجت میانی می باشد. همچنین وزن کم و چرخدار بودن این شوینده فشار قوی سبب شده تا کاربر به راحتی آنرا در طول محیط حرکت داده و محیط را بسرعت شست و شو دهد.

کاربرد های واترجت خانگی میانی میانی

واتر جت میانی یک کارواش خانگی بسیار خوب جهت نظافت حیاط خانه، دوچرخه، موتور و ماشین می باشد. نظافت گل و گیاه و حاشیه باغچه ها، پاسیو، ورودی خانه و دیوار ها از دیگر کاربرد های این شوینده فشار قوی می باشد. بطور کلی این واتر جت ها دستگاه های فوق العاده خوبی جهت انجام عملیات شست و شوی پر تکرار یا با تعداد دفعات متوسط در هفته در محیط های خانگی با وسعت نه چندان زیاد می باشد.

انواع واتر جت خانگی میانی

مرتب سازی براساس :