جارو مرکزی - home-vacuum-cleaner

جاروبرقی های مرکزی به عنوان یک جاروبرقی بسیار قوی که به صورت ثابت نصب می شوند، جهت استفاده داخل ساختمان به کار می روند. جاروي مركزی يك سيستم مكش مركزی به منظور نظافت ساختمان و ارسال آلودگی ها از طريق لوله ها به محلي دورتر از مکان تحت نظافت مي باشد. به اين منظور پريزهاي مكنده در مكان هاي مورد نياز نظافت خانه نصب شده و توسط لوله هاي توكار به دستگاه مكنده مركزي كه در محل مناسب مانند موتورخانه، زير زمين، انباری، پاركينگ و یا حتی بخشی از خانه برای نظافت سطوح کوچک نصب شده، متصل مي گردد. این جارو برقی با یک دستگاه قوی مکنده، چندین پریز و لوله هایی از جنس PVC و همچنین خرطومی هایی به طول 20 تا 50 متر به همراه لوازم جانبی ارائه گردیده است. زمان مناسب براي لوله كشي جاروي مركزي همزمان با اجراي تاسيسات ساختمان مي باشد.
جاروبرقی مرکزی ساختمان

طرزکارکرد جاروبرقی مرکزی

به دلیل حجم موتور و سیستم کنترل از راه دور جارو برقی های مرکزی نسبت به جاروبرقی های دیگر، این دستگاه بزرگتر بوده که در نتیجه فضای بیشتری را به خود اختصاص می دهد. این دستگاه شامل پاکت بزرگی برای غبار بوده که به همین دلیل می توان پاکت آن را دیرتر تعویض و نظافت نمود. به هنگام نياز به نظافت با اتصال لوله خرطومي به پريزهاي جاروبرقی سيستم مكنده به شکل خودكار روشن گرديده و با وجود خرطومی های سبک وزن مي توان به سادگي اتاق ها و راه پله و تمامی مکان های مورد نظر را نظافت نمود. گرد و غبار و آلودگی ها توسط خرطومی به داخل کشیده می شوند و به پاکت منتقل می شوند. به دلیل وجود دستگاه در خارج از خانه میزان آلودگی و آلرژی به شدت کاهش می یابد. باید توجه داشت که قدرت مکش جاروبرقی های مرکزی بسیار بالا می باشد و در خلل عبور قدرت مکش و زباله در لوله ها مشکلی پیش نخواهد آمد.
جاروی مرکزی

مزایای استفاده از جاروبرقی مرکزی

استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی کاربردی و با کیفیت موجب بهبود بهداشت و نظافت در خانه ها می گردد. اما بهره گیری از جارو مرکزی علاوه بر همه امکاناتی که دیگر تجهیزات نظافت صنعتی دارند، به دلیل بیرون بودن دستگاه اصلی از محل نظافت، مزایای دیگری را به ارمغان می آورد. در ادامه برخی از مزایای بکارگیری از جاروی مرکزی بیان شده است.
  • هواي مطبوع در محل نظافت
  • فراهم نمودن محیط مناسب براي افراد دارای آلرژی
  • صدای بسیار کم در هنگام استفاده از جاروبرقی و نظافت بدون ایجاد مزاحمت
  • امكان استفاده چند نفر در چند اتاق بصورت همزمان از سيستم جارو برقي مركزي
  • بدون نياز به تغییر دائم كيسه و پاكت زباله
  • استفاده آسان و بدون نياز به جابجايي دستگاه و مشكلات ناشي از ضربه و شكستگي
  • امكان نظافت تمام نقاط خانه و نظافت خودرو در داخل پاركينگ بدون جابجايي دستگاه جارو برقي
  • مصرف انرژي كمتر و راندمان كاري بالا

جاروبرقی مرکزی آپارتمان

انواع جارو مرکزی

مرتب سازی براساس :
وضعیت موجودی: