تجهیزات جانبی و قطعات یدکی جارو برقی

دستگاه جاروبرقی خانگی که یک وسیله بسیار پرکاربرد در نظافت مکانیزه مراکز مسکونی به شمار می آید با تجهیز به قطعات مختلف می تواند در جمع آوری حجم مشخصی از آلودگی بسیار کاربردی باشد. نظافت مکانیزه بخش های مختلف خانه شامل فرش و موکت، سطوح کف در جنس های مختلف، درز و شکاف ها، مبلمان و... از انواع گرد و غبار به صورت روزانه با استفاده از دستگاه جاروبرقی خانگی خانگی و با تجهیز آن به قطعات مناسب صورت می پذیرد. بخش های مختلف یک جاروبرقی خانگی در طی یک بازه زمانی مشخص دچار کاهش کیفیت و کارایی شده و نیازمند تعویض و جایگزینی با مدل های مناسب می باشند

قطعات جارو برقی خانگی

از جمله اصلی ترین و مهم ترین قطعات در دستگاه جاروی حاتگی می توان به فیلتر، برس، خرطومی و انواع نازل ها  اشاره نمود. با به کارگیری قطعه مناسب علاوه بر افزایش کیفیت و کارایی دستگاه، سرعت نظافت به طرز چشم گیری افزایش می یابد.

فیلتر

فیلتر جاروبرقی خانگی در انواع مختلفی تولید می شود که از جمله برخی از این موارد می توان به انواع فیلتر هپا، فیلتر حفاظت موتور، فیلتر میکرو استاتیک، فیلتر جایگزین هپا، فیلتر فوم و... اشاره نمود، که متناسب با مدل دستگاه قابل استفاده هستند. از آنجایی که این بخش یکی از مهمترین مراحل را در نظافت مکانیزه به هنگام جمع آوری آلودگی ها به عهده دارد، توجه به تعویض به موقع آن می تواند کارایی دستگاه را به طرز چشم گیری افزایش دهد.

برس و نازل

برس به دلیل تماس مستقیم و مداوم با سطوج یکی از مهم ترین قسمت ها در هر جاروبرقی به شمار می آید. برس گرد، توربو، برس مویی در ضخامت های مختلف و... در گروه لوزام و قطعات جانبی دستگاه های جاروبرقی خانگی می باشند. در کنار برس، نازل ها که محل اتصال برس و مکش آلودگی ها هستند با توجه به کاربرد، در انواع گستزده ای برای هر دستگاه تولید می شوند. نازل های ترکیبی،‌ توربو،‌ مکان های سخت، نازل محصوص شکاف و... را می توان با درنظر سطح تحت نظافت انتخاب نمود.


 

دسترسی سریع به محصولات