تجهیزات جانبی و قطعات یدکی جارو برقی آب و خاک

انتخاب صحیح و دقیق تجهیزات و لوازم جانبی در دستگاه جاروبرقی آب و خاک می تواند نظافت محیط های مختلف را تسریع کرده و کیفیت حاصل را افزایش دهد. در این هنگام انتخاب مدل دقیق و مناسب این قطعات بسیار ضروری است. یک دستگاه جارو برقی آب و خاک امکان اتصال به انواع نازل، خرطومی و برس را داشته، که انتخاب این موارد باید متناسب با نوع آلودگی و سطح تحت نظافت صورت گیرد. یکی دیگر از بخش های مهم در یک جاروی آب و خاک مخزن پاکت غبار است که نقش اصلی را در نگه داری گرد و غبار مکش شده ایفا می نماید.

لوازم جانبی جارو برقی آب و خاک

مکش ضایعات مایع در کنار آلودگی های جامد عامل متمایز کننده دستگاه های آب و خاک از دیگر جاروبرقی ها است. ساختار ساده، ابعاد مناسب، مانورپذیری بالا و... همگی از ویژگی های دستگاه های جاروی آب و خاک می باشد که با تجهیز به قطعات مناسب امکان پذیر است. برخی از این قطعات عبارتند از:

- پاکت غبار

از آنجایی که پاکت غبار نقش اصلی در نگه داری آلودگی های مکش شده دارد، عدم وجود هرگونه آسیب و توجه به تعویض به موقع این بخش بسیار حائز اهمیت است ار این رو پاکت غبار در انواع مختلف مناسب با جاروهای آب و خاک طراحی می شوند. 

- خرطومی و نازل

یک جارو برقی آب و خاک در محیط های مختلف و برای موارد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که از نازل و برس مناسب با سطح در امر نظافت استفاده شود کارایی دستگاه و کیفیت نظافت به طرز قابل توجهی افزایش می یابد. نازل مکنده، نازل دمنده، نازل مخصوص شکاف و... تعدادی  این نازل ها هستند. طراحی خرطومی در طول های مختلف نیز این امکان را به وجود می آورد تا استفاده از دستگاه آسان تر شود.

1 2
1 2