تجهیزات جانبی و قطعات یدکی موکت شور

افزایش کارایی و بازدهی دستگاه موکت شور با به کارگیری لوازم و قطعات متعددی که همراه با دستگاه و یا به صورت اختیاری عرضه می گردد تا چند برابر افزایش می یابد. این دستگاه نظافت صنعتی بسیار پرکابرد به منظور شستشوی بی نقص و سریع مبل و موکت محیط های مختلف طراحی شده که تجهیز به انواع مختلفی از قطعات جانبی بر سرعت و کیفیت نظافت می افزاید. از آنجایی که یک دستگاه قالیشویی به منظور شستشو فرش، موکت، مبلمان و صندلی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند آلودگی های به جای مانده را با تجهیز به یک سیستم مکش پرقدرت جمع آوری نماید، به انواع نازل، برس و لوله مکش مجهز می باشد. نظافت صنعتی دقیق و صحیح با شناخت کامل دستگاه ها و به کارگیری بهترین تجهیزات و  لوازم امکان پذیر می باشد که این امر دز شستشوی صنعتی، یک مبل شوی نیز صادق است.

تجهیزات جانبی دستگاه قالیشویی

از میان برداشتن آلودگی ها عمیق از لابه لای الیاف فرش و موکت و روکش صندلی و مبلمان در دستگاه های مبل شوی با تجهیز به قطعات جانبی مناسب دقیق تر انجام می شود ، برخی از این تجهیزات عبارتند از:

تی و برس

برس ها بیشترین نقش را در انجام شستشوی صنعتی مبل و موکت ایفا می نمایند. در نتیجه لازم است تا دقیقا براساس جنس سطح انتخاب گردند. برای مثال برس غلطکی مبل و فرش شوی با قابلیت چرخش می تواند همه پرزهای به دام افتاده در الیاف قالی و فرش را با سرعت بالا جمع آوری نمایند و یا تی مخصوص سطوح سخت امکان شستشوی عمیق فرش و موکت را فراهم می آورد.

لوله مکش

جمع آوری آب آلوده حاصل از شستشو توسط سیستم مکش دستگاه مبل شور و به واسطه شلنگ مکش انجام می پذیرد. این لوله در طول های مختلف طراحی می گردد تا کاربر با انتخاب مناسب ترین مدل شستشوی صنعتی آسانی را تجربه نماید.دسترسی سریع به محصولات