جارو برقي صنایع غذایی و دارویی

Food, pharma and OEM

جارو برقي صنایع غذایی و دارویی

در کارخانه های داروسازی سایت های تولید محصولات غذایی از مکنده صنعتی به منظور جمع آوری پودرهای سمی، محفظه های ضد آب، گرد و غبار نشسته بر روی نوار نقاله ها و شیارها و جمع آوری ذرات پخش شده هنگام بسته بندی جهت استفاده مجدد به کار می رود.

ویژگی ها 

مکنده صنعتی مخصوص جهت به کارگیری در صنایع غذایی و دارایی و با استفاده آسان به گونه ای طراحی شده است که بی صدا یا بسیار کم صدا هستند و هم برای نظافت های روزانه و هم برای نظافت ماشین آلات و تجهیزات تولید به کار می روند. این جارو ها در مدل های ثابت و قابل حمل، تک فاز و سه فاز و در ابعاد مختلف ساخته شده اند و بعضی از انواع آن قابلیت جمع آوری مایعات را نیز دارند. به دلیل این که در محیط های تولید دارو و تولید محصولات غذایی رعایت بهداشت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، بدنه مکنده های صنعتی طراحی شده مخصوص این مراکز، از جنس استیل ضد زنگ است تا از زنگ زدگی و ورود آن به محیط جلوگیری به عمل آید. این جاروها در بالاترین سطح کیفیت ساخته شده اند و ضامن ایمنی و بهداشت مکان های تولیدی و سایت های صنعتی و هم چنین ایمنی اپراتور هستند. ساختار بدنه، مخزن و پاکت جاروبرقی صنایع غذا و دارو به صورتی است که امکان تماس با هر گونه مواد جمع آوری شده را از بین می برد. 

فیلتراسیون 

در جاروبرقی صنعتی صنایع غذا و دارو امکان نصب انواع فیلتر و هم چنین فبلتر هپا وجود دارد که با توجه به نوع و مقدار آلودگی موجود در محیط انتخاب می شوند و حتی می توان برای جلوگیری از ورود دوباره مواد به محیط فیلتر ثانویه بر روی دستگاه نصب نمود. به علاوه در این مدل از مکنده قابلیت نصب پاکت درونی و بیرونی وجود دارد که کیفیت عمل فیلترسازی را بهبود می بخشد و به راحتی تعویض می شود. 

انواع جارو برقي صنایع غذایی و دارویی

مرتب سازی براساس :