مکنده صنایع غذایی و دارویی

Food, pharma and OEM

مکنده صنایع غذایی و دارویی

در کارخانه های داروسازی سایت های تولید محصولات غذایی از جاروبرقی صنعتی صنایع غذایی و دارویی صنعتی به منظور جمع آوری پودرهای سمی، محفظه های ضد آب، گرد و غبار نشسته بر روی نوار نقاله ها و شیارها و جمع آوری ذرات پخش شده هنگام بسته بندی جهت استفاده مجدد به کار می رود.

ویژگی ها 

مکنده صنعتی مخصوص جهت به کارگیری در صنایع غذایی و دارایی و با استفاده آسان به گونه ای طراحی شده است که بی صدا یا بسیار کم صدا هستند و هم برای نظافت های روزانه و هم برای نظافت ماشین آلات و تجهیزات تولید به کار می روند. این جارو ها در مدل های ثابت و قابل حمل، تک فاز و سه فاز و در ابعاد مختلف ساخته شده اند و بعضی از انواع آن قابلیت جمع آوری مایعات را نیز دارند. به دلیل این که در محیط های تولید دارو و تولید محصولات غذایی رعایت بهداشت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، بدنه جاروبرقی صنعتی صنایع غذایی و دارویی های صنعتی طراحی شده مخصوص این مراکز، از جنس استیل ضد زنگ است تا از زنگ زدگی و ورود آن به محیط جلوگیری به عمل آید. این جاروها در بالاترین سطح کیفیت ساخته شده اند و ضامن ایمنی و بهداشت مکان های تولیدی و سایت های صنعتی و هم چنین ایمنی اپراتور هستند. ساختار بدنه، مخزن و پاکت جاروبرقی صنایع غذا و دارو به صورتی است که امکان تماس با هر گونه مواد جمع آوری شده را از بین می برد. 

فیلتراسیون 

در جاروبرقی صنعتی صنایع غذا و دارو امکان نصب انواع فیلتر و هم چنین فبلتر هپا وجود دارد که با توجه به نوع و مقدار آلودگی موجود در محیط انتخاب می شوند و حتی می توان برای جلوگیری از ورود دوباره مواد به محیط فیلتر ثانویه بر روی دستگاه نصب نمود. به علاوه در این مدل از جاروبرقی صنعتی صنایع غذایی و دارویی قابلیت نصب پاکت درونی و بیرونی وجود دارد که کیفیت عمل فیلترسازی را بهبود می بخشد و به راحتی تعویض می شود. 

انواع مکنده صنایع غذایی و دارویی

مرتب سازی براساس :