جاروی صنعتی هواکار

Compressed air

جاروی صنعتی هواکار

از آنجا که جاروبرقی های هواکار بر خلاف سایر جاروبرقی های صنعتی برای تامین انرژی کاری خود نیاز به استفاده از منبع برق ندارد و با دریافت هوای فشرده توسط یک کمپرسور مرکزی با سیار تغذیه می شوند. سیستم موتور مکش جاروبرقی های هواکار دارای عملکردی منحصر به فرد می باشد که با نام ونتوری شناخته می شوند. کارکرد موتورهای ونتوری به گونه ای است که مسیری مستقیم برای ورود و سپس خروج هوا تعبیه شده است. در بین این مسیر مستقیم یک ورودی دیگر با زاویه حدودا 45 درجه قرار گرفته که به واسطه حرکت حرکت هوای فشرده در آن مسیر مستقیم، از ورودی مورب نیز هوا به داخل مکش می شود. با این شیوه مکش جاروبرقی بدون نیاز به استفاده از برق قادر به مکش هوا و جمع آوری مواد می باشد.


شاسی و بدنه دستگاه 

دستگاه های صنعتی به منظور قابلیت استفاده در محیط های سخت و خشن دارای بدنه ای مستحکم و مقاوم  با ضخامت بالا از جنس فولاد ساخته می شوند که دارای رنگ اپوکسی مطابق با استاندارد های صنعتی می باشد. استفاده از دستگاه های صنعتی در مراکز صنعتی به جهت وقوع خطرات احتمالی و ناگهانی که دارای مقاومت بالایی می باشند ضروری است. 


لوازم جانبی کاربردی

به منظور مصارف گوناگون دستگاه های صنعتی، لوازم جانبی بسیاری برای آنها تعریف شده که از بین این لوازم جانبی می توان به خرطومی هایی با مقاومت و ضخامت بسیار بالا اشاره نمود که مناسب جمع آوری و مکش ذرات تیز و برنده می باشند. لوازم جانبی طراحی شده برای جاروبرقی های صنعتی بسیار زیاد بوده که هر یک از آنها بسته به نوع و شرایط کاری دارای ویژگی هایی می باشند. همچنین در داخل جاروبرقی های صنعتی فیلتر های محافظتی به غیر از فیلتر اصلی دستگاه تعبیه شده است که به عنوان فیلتر های ثانویه در دستگاه شناخته می شوند و دارای جنس فلزی می باشند که قابلیت جداسازی ذرات تا 6 میکرون از مواد مایع را دارا می باشند. همچنین استفاده از فیلتر های محافظتی باعث می شوند تا از ورود گردوغبار به داخل موتور جاوربرقی جلوگیری شود. 


قابلیت های جاروبرقی  هواکار

1. در بعضی از مدل های جاروبرقی های هواکار امکان استفاده از جریان هوای معکوس موتور به منظور تخلیه بهتر و راحتر مواد مایع از مخزن دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

2. امکان استفاده از موتورهای مجزا در بعضی از جاروبرقی ها به منظور تخلیه مواد مایع و روغنی از مخزن دستگاه استفاده می شود.

3. جاروبرقی های صنعتی به منظور مطلع نمودن کاربر از وضعیت دستگاه دارای نشانگری به منظور نشان دادن وضعیت پر و خالی بودن مخزن مایع دستگاه فراهم می باشد. 


انواع جاروی صنعتی هواکار

مرتب سازی براساس :