جاروب خیابانی مکانیکی

manually-operated sweeper

جاروب خیابانی مکانیکی

سوییپر مکانیکی یکی از انواع دستگاه سوییپر صنعتی بوده که در عین سادگی کاربر پسند بوده و به نگهداری و مراقب خاصی نیاز ندارند. دستگاه جاروب خیابانی کارآیی بالایی در نظافت انواع آلاینده ها چون، ته سیگار، پیچ های کوچک، قوطی ها و برگ ها داشته و قابل استفاده بر روی انواع سطوح مانند بتن، کاشی و آسفالت می باشد.


چگونگی عملکرد سوییپر مکانیکی

سوییپر صنعتی مکانیکی فاقد موتور حرکتی بوده و به واسطه نیروی رو به جلوی اعمال شده از سوی کاربر حرکت نموده و زباله ها و آلاینده ها را جمع آوری می نمایند.  نیروی اعمال شده از سوی کاربر باعث چرخش برس های دیسکی کناری شده و آلاینده ها در قسمت میانی دستگاه جمع آوری شده و با چرخش عقب گرد برس رولی میانی به داخل مخزن دستگاه منتقل می شوند.


ویژگی های دستگاه سوییپر مکانیکی

از آنجایی که در ساختار جاروب خیابانی از موتور های حرکتی استفاده نشده است هیچ نیازی به منبع تغذیه نمی باشد. طراحی ویژه به کار رفته در ساختار این دستگاه ها، باعث افزایش مقاومت آنها در انجام نظافت های طولانی و شرایط دشوار و سخت کاری شده است. وزن سبک و دسته تعبیه شده در مخزن همراه با گنجایش بالای آن باعث سهولت تخلیه و افزایش مدت زمان لازم، جهت تکمیل ظرفیت مخزن شده است. 


مزایای استفاده ازدستگاه های سوییپر مکانیکی 

عدم استفاده از موتور حرکتی و ایجاد آلودگی های زیستی باعث سازگاری این سویپر صنعتی مکانیکی با محیط زیست شده و امکان استفاده از آنها را در محیط های سر پوشیده و فضا های داخلی فراهم نموده است. ابعاد کوچک این دستگاه ها باعث افزایش کارآیی آنها در محیط های باریک و متراکم شده است. برس های قابل تنظیم و امکان استفاده از دو برس جانبی برای انجام نظافت، موجب افزایش 5 برابری سرعت در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت شده است.


انواع جاروب خیابانی مکانیکی

مرتب سازی براساس :