جاروی صنعتی دستی

Upright vacuum cleaners

جاروی صنعتی دستی

جارو های دستی یکی از تجهیزات نظافتی پرطرفدار به منظور نظافت و جمع آوری آلودگی سطوح هموار به مانند نظافت فرش و موکت می باشند. این دستگاه تجاری و خانگی بصورت سازگار با محیط زیست طراحی و ساخته شده ک کمترین میزان آلودگی صوتی را دارا می باشد.


قابلیت های جاروبرقی دستی


یکی از مزیت های جاروبرقی های دستی ایستاده امکان استفاده از آن به صورتی پرتابل می باشد طراحی و ساخت دستگاه بگونه ای است که امکان حذف کابل برق جهت خدمت رسانی بهتر به کاربر فراهم می باشد. جاروی دستی دارای وزن و ابعاد مناسبی می باشد که امکان جابجایی و حرکت سریع و روان دستگاه در محیط های تجاری و اداری را فراهم می کند. بطوریکه نظافت پله ها و راهرو ها با قابلیت جابجایی و حمل مناسب فراهم می باشد.

از دیگر قابلیت های جاروبرقی دستی می توان به تنظیم ارتفاع خودکار برس با سطوح اشاره نمود بدان معنا که تمامی سطوح نظافتی به صورت یکدست صاف نمی باشد و نظافت آن توسط برس ثابت کار بسیار دشواری است چرا که اگر برس قابلیت انعطاف و ارتعاش پذیری نداشته باشد آلودگی در قسمتی از سطوح باقی خواهد ماند. به همین جهت طراحی برس به گونه ایست که امکان جمع آوری و حذف تمامی آلودگی از سطوح میسر می باشد.


- قدرت مکش بالا


جاروبرقی های دستی به صورتی ایستاده دارای قدرت مکش و جذب آلودگی بسیار بالایی می باشند بطوریکه اگر شما در منزل خود حیوانات خانگی نگهداری می کنید و آزادانه در محیط خانه حرکت می کنند بطور حتم برای جمع آوری و نظافت محیط خود دچار مشکلاتی هستید چرا که موی حیوانات به صورت ریز و چسبنده به داخل فرش و موکت می روند که برای جمع آوری و حذف بوی نامطبوع، نظافتی سخت را طلب می کند از این رو استفاده از جاروبرقی های دستی با قدرت مکش بسیار بالای خود امکان حذف ریز ترین آلودگی ها از سخت ترین سطوح را دارا می باشند.


- فیلتر هپا


بر روی جاروبرقی های تجاری دستی امکان قرار گیری فیلتر هپا وجود دارد که از آن به منظور جمع آوری گردوغبارهای بسیار ریز در حد 0.3 میکرون استفاده می شود. فیلتر داخل جاروبرقی به مانند یک شبکه دارای منافذ بسیار ریز عمل می نماید که وظیفه جداسازی و جذب گردوغبار و ذرات از هوا را دارد. فیلتر هپا علاوه بر اینکه از گرفتگی و آسیب دیدن موتور جلوگیری می کند باعث تصفیه هوای خروجی از دستگاه نیز می شود.


- لوازم جانبی


به منظور استفاده های گوناگون و بهتر جاروبرقی های دستی، لوازم جانبی گسترده ای طراحی و ساخته شده اند که میزان بهره وری و عملکرد دستگاه در مصارف مختلف و نظافت در سطوح مختلف را افزایش می دهد. 


انواع جاروی صنعتی دستی

مرتب سازی براساس :