واترجت آب گرم

hot water pressure washers

واترجت آب گرم

واترجت صنعتی آب گرم با ابعاد مناسب و امکان جابه جایی در فضا های گوناگون از جمله کاربردی ترین دستگاه های شستشوی صنعتی می باشند. سیستم گرم کن آب این دستگاه ها به گونه ای است که ضمن بهره وری بالا ، سبب کاهش انتشار گاز های گلخانه ای و هزینه های پرداختی سوخت می گردد. بازده بالای واترجت صنعتی آب گرم صنعتی آب گرم متحرک زمانی بروز می دهد که شما با جابه جایی دستگاه قادر خواهید بود در هر مکان از آب گرم فشار قوی بهره مند شوید. افزودن نازل های واترجت صنعتی آب گرم و استفاده از آن ها شستشوی شما را در انجام عملیات بیشتر و به مراتب حرفه ای تر قادر می سازد. واترجت صنعتی آب گرم با ورود به عرصه ی تجهیزات نظافت صنعتی ، انقلابی عظیم در شستشوی دهنده های فشار قوی (واتر جت) ایجاد کرد به گونه ای که بسیاری از پیمانکاران وصاحبان مشاغل ، از واتر جت آب گرم جهت شستشوی و زدودن انواع ناخالصی ها نظیر رسوبات بوجود آمده ، زنگ زدگی و روغن و چربی از سطوح مد نظر استفاده به عمل می آورند. به طور کل از دستگاه واترجت صنعتی آب گرم صنعتی آب گرم جهت کار و انجام فعالیت های نظافتی در صنایع مختلف و کارخانه جات بزرگ وبه انجام رساندن فعالیت های نظافتی نظیر : شستشوی معابر ، دیواره و عرشه ی کشتی ، کارواش ها و شستشوی خودرو های سبک و سنگین و ماشین آلات صنعتی ، کشاورزی  و ساختمانی ، بدنه ی هواپیما ها ،سطح کارخانه های بزرگ مواد غذایی و لبنیاتی و در صنایعی نظیر صنایع پتروشیمی ، خودروسازی و داروسازی و درمانی بهره برد و از سطح نظافت و بهداشت بالای موجود استفاده کرد.قابلیت تنظیم دمای  واترجت صنعتی آب گرم


در کارواش صنعتی  آب گرم شما قادر خواهید بود تا دستگاه را در دمای مد نظر خود تنظیم نموده و سطوح مورد نظرتان را با کیفیت ایده آل و بالا توسط آب گرم شتشوی و نظافت دهید . این قابلیت تنظیم درجه دما به شما امکان بهره مندی از بالاترین راندمان ممکن را زا دستگاه می دهد و سبب بهینه سازی مصرف انرزی الکتریکی می گردد. از دیگر مزایای تنظیم دستی دمای دستگاه می توان به امکان بهره مندی از بخار آب در فشار بالا بود . به طور کلی دستگاه واتر جت صنعتی آب گرم این امکان را دارد تا دمای آب را تا حداکثر 150 درجه ی سانتی گراد بالا و بخار اب پر فشار را از نازل پاشش نماید. این دمای بالا به شما این امکان را می دهد تا به منظور از بین بردن آلودگی و کثیفی های سخت نظیرروغن وچربی ها ، مواد پتروشیمی موجود و باقی در پالایشگاه ها و پاک کردن سوخت های فسیلی در جایگاه های سوختی و مکان های مختلف به راحتی و تنها با تنظیم دما آب در سطح دلخواهتان این فرایند را به انجام رسانید. سیستم کاری واتر جت آب گرم بدین شکل است که این دستگاه قادر خواهد بود توسط آب داغ و فشار بالای ایجا شده ، با شکستن پیوند های موجود میان مولکول های ماده مورد نظر مانند چربی به راحتی آن را از بین برده و با لایه برداری بدون ایجاد آسیب به سطح ، آن را مانند روز اولش تمییز و براق کند. به همین دلیل است که پیمانکاران را مجاب کرده تا از واترجت صنعتی آب گرم صنعتی آب گرم به منظور شستشوی فشار قوی بهره ببرند .    


بخار مرطوب در دمای بالای 100 درجه 


درست است که واترجت صنعتی آب گرم صنعتی آب گرم در از بین بردن روغن و چربی دارای محدودیت بوده و برخی از این مواد حتی با آب داغ فشار قوی هم قابل نظافت نیستند اما برای چنین برنامه های کاربردی ، بخار آب  مرطوب در فشار بالا راه گشا می باشد . بالا بردن درجه ی کارواش برقی آب تا 150 درجه ی سانتی گراد این توانایی را به کاربر می  دهد تا با سرعت به مراتب بیشتر و کارآمدی و بازده با درصد بالاتر، عملیات نظافت را به سر انجام برساند. به عنوان نمونه زمانی که شما قصد در از بین بردن نقاشی های دیواری دارید ، به علت ترکیبات روغنی موجود در رنگ و ترکیبات امولسیون ، بخار آب است که به شما امکان شستشوی و لایه برداری سطح آلوده را در سطح کیفی بالا می دهد.

   

لزوم شناخت تعیین فشار مورد نیاز  


مکانیزم و سازوکار ویژه ی دستگاه واترجت صنعتی آب گرم صنعتی آب گرم با ایجاد همزمان  فشار و دمای بالا و ترکیب این دو عنصر تاثیر گذاز در امر شستشوی و نظافت شما را در نیل به محیطی سالم و پاکیزه کمک نماید . تجهیزات جانبی که در کنار واتر جت استفاده می گردد ، به طول عمر بالای دستگاه  و جلوگیری از بروز خرابی های احتمالی کمک شایانی می نماید. در دستگاه کارواش صنعتی ،  برگزیدن و انتخاب فشار مناسب از مهم ترین و موثر ترین عوامل در کارایی و بازدهی دستگاه به شمار می آید ؛ به طوری که انتخاب فشار بیشتر زمینه ساز بروز آسیب به سطح مورد نظر و هم چنین فشار در سطح کمتر از مقدار مورد نیاز ، ناکارآمدی دستگاه را موجب می شود ؛ بنابراین انتخاب فشار درست و مناسب به عنوان اولین و مهمترین گام در انتخاب دستگاه سند بلاست آب گرم باید با دقت بالا صورت گیرد.   


منبع تأمین انرژی دستگاه واترجت صنعتی آب گرم صنعتی آب گرم


دستگاه های واترجت صنعتی آب گرم آب گرم از راه های گوناگونی قادرند تا انرزی مورد نیاز خود بدست آورند برای مثال  در سری مدل های الکتریکی (کابلی) دستگاه با استفاده از برق 1 و یا 3 فاز انرژی خود را تامین می نمایند. موتور های الکتریکی به عنوان یک منبع پاک و بدون ایجاد دود و با سطح صدای تولیدی ایده آل و پایین بسیار کارآمد و قابل قبول می باشند و در تولیدی ها و مکان هایی که قابلیت اتصال به منبع برق را دارند مورد استفاده قرار می گیرند.  


گرم کن دستگاه واترجت صنعتی آب گرم صنعتی


گرم کن های واترجت صنعتی آب گرم صنعتی آب گرم  با توجه به تکنولوژی روز دنیا ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند تا به  بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن به افزایش دمای آب  بپردازند. این گرم کن ها که  بویلر ( Boiler) نام دارند ،   از فناوری Eco بهره گرفته و سازگار با محیط زیست می باشد و با بهبود بهره وری به میزان 92 درصد ، و همچنین کاهش هزینه های پیرامون سوخت دستگاه کاربر را به بازدهی مطلوب و ایده آل می رساند. سوخت موجود در مخزن کارواش دستی آب گرم منیع تامین انرژی مورد نیاز این دستگاه شستشوی و نظافت صنعتی می باشد که به میزان بهینه گرم کن را مهیای بالا بردن دمای آب می گرداند. 

انواع واترجت آب گرم

مرتب سازی براساس :
1 2
1 2