واترجت آب گرم ثابت

Stationary hot water pressure washers

واترجت آب گرم ثابت

دستگاه واترجت صنعتی آب گرم ثابت آب گرم ثابت قابلیت کار در صنایع مختلف جهت شستشوی فشار قوی و همچنین ایجاد محیطی سالم و پاکیزه را دارا می باشد . کاهش مصرف سوخت و پایین آمدن هزینه ها از مزایای بهره گیری از واترجت صنعتی آب گرم ثابت آب گرم ثابت می باشد. به کار گیری نازل های مختلف واترجت صنعتی آب گرم ثابت با تنوع بخشی به وظایف واترجت صنعتی آب گرم ثابت صنعتی ثابت ، بر قابلیت های دستگاه افزوده و آن را بسیار کارآمد تر جلوه می دهد.


ویژگی های دستگاه واترجت صنعتی آب گرم ثابت آب گرم  ثابت

 

 واترجت های صنعتی آب گرم ثابت، بیشتر در فضای بیرون کاربرد دارند و برای نظافت کامیون ها، ون ها، و وسایل نقلیه تجاری و صنعتی استفاده می شوند، بدنه ایی تمام استیل و مقاوم در برابر خوردگی دارند. قابلیت تنظم و سیستم و قفل شدن محفظه از ویژگی های دیگر این مدلها می باشد. کنترل پنل ساده دستگاه این امکان را به کاربران  می دهد که تنها با استفاده از 4 دکمه تعبیه شده، دستگاه را روشن-خاموش کرده، میزان آب، حرارت و مواد شوینده دستگاه راتنظیم نمایند.


بازدهی بالای دیگ بخار این دستگاه ها با محیط زیست سازگاری داشته و باعث کاهش مصرف سوخت می شوند. مخزن عایق کاری شده در این مدلها و گرم کن برقی فن این دستگاه ها را در برار یخ زدگی تا سرمای منهای 20 درجه سانتیگراد محافظت می نمایند. طراحی فشرده و صدای کم موتور با 1450 دور بر دقیقه و لوازم جانبی با ساختار ارگونومیک برای سهولت استفاده کاربران از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می باشد.

انواع واترجت آب گرم ثابت

مرتب سازی براساس :