واترجت بنزینی/گازوئیلی

Petrol/diesel driven pressure washers

واترجت بنزینی/گازوئیلی

واترجت بنزینی/گازوئیلی با قابلیت انعطاف پذیری بالای خود و بدون مصرف برق، و توسط بنزین / گازوئیل سوزانده شده در موتور ، آب را با فشار بالا جهت شستشوی محیط های گوناگون  و انجام عملیات لایه برداری در صنایع مختلف مانند : کشاورزی یا مکان های با دسترسی دشوار به منبع برق پاشش می کند. نازل های گوتاگون با اضافه شدن به واترجت بنزینی/گازوئیلی دستگاه را پر کاربرد تر و مطمئن تر جلوه می دهد. این نوع واترجت ها متحرک بوده و بیشتر در اماکنی که دسترسی به نیروی الکتریکی امکان پذیر نیست یا فشار برق قادر به تامین نیرو محرکه دستگاه نمی باشد استفاده می شوند. ای موتورها قابلیت مکش آب از داخل مخازن یا هر منبع دیگری مانند سطح رودخانه یا چاه های آب را نیز دارا می باشند و برای استفاده در بخش های ساخت و ساز یا کشاورزی مناسب می باشند. از این ویژگی می توان در تخلیه آب جمع شده در استخرها یا حفره ها نیز استفاده کرد.

 

کاهش هزینه ها با استفاده از واترجت ها

موتور هوندای به کار رفته در این گروه از واترجت ها، ضامن طول عمر بالای دستگاه می باشد. سطوح فشار بالای آب بکار رفته در این دستگاه ها، زمان لازم برای نظافت را به حداقل زمان ممکن تقلیل می دهد. از آنجایی که هزینه های اجرایی رابطه مستقیمی با زمان نظافت دارد. هر چه این زمان کوتاه تر باشد، کاهش هزینه ها چشم گیر تر خواهد بود. بهترین راه در بهینه سازی هزینه ها، کاهش در هزینه های اجرای نظافت است که شامل هزینه های کارگر، آب، سوخت، الکتریسیته و مواد شوینده می باشد. هر چه فرایند نظافت سریعتر انجام شود، کاهش هزینه اجرایی را در پی داشته و در نهایت منجر به کاهش هزینه های نظافتی می شود، به این منظور استفاده از دستگاه های شستشوی صنعتی گزینه مناسبی می باشند.

 

ویژگی های واترجت صنعتی

طراحی منحصر به فرد این دستگاه ها ، استفاده از آنها را در محیط های بسیار ناهموار ممکن می سازد. نظافت صنعتی با این گروه از واترجت ها از نظر هزینه های مالی به صرفه بوده و کار آسانی است.  همانند همه تجهیزات مکانیکی، تعمیر و نظافت منظم دستگاه، باعث افزایش طول عمر آن می شود، که سهولت و کم هزینه بودن این نظافت و نگهداری از نکات مهمی است که در هنگام تهیه این دستگاه ها، اهمیت ویژه ایی دارد. واترجت های دیزلی به گونه ایی طراحی شده اند که، در کوتاه ترین زمان ممکن، اجزای آنها به آسانی باز شده و دسترسی به اجزای داخلی آنها راحت می باشد. پمپ های قوی و با کیفیت از دیگر مواد مزایای این دستگاه می باشد. این دستگاه ها به گونه ایی طراحی شده اند که با کاهش مصرف اب و انرژی و مواد شوینده، علاوه بر اینکه باعث کاهش هزینه ها می شوند، با محیط زیست نیز سازگار می باشند.  


انواع واترجت بنزینی/گازوئیلی

مرتب سازی براساس :