دستگاه کارواش حرفه ای

Pro-pressure washer

دستگاه کارواش حرفه ای

واترجت، یک دستگاه کاربردی و مجهز جهت شستشوی محیط های خانگی و صنعتی و از بین بردن آلودگی های سطوح می باشد. این دستگاه که جایگزین روش دستی شستشو شده است، به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی می کند. عملکرد واترجت ها بر اساس حرکت پمپ دستگاه می باشد بطوریکه آب ورودی دستگاه از یک منبع، توسط پمپ با فشار بالا به سمت شلنگ و خروجی حرکت می کند. فشار بالای آب خروجی موجب شده تا سطوح به بهترین نحو تمیز گردند. نمونه های صنعتی و خانگی متعددی برای این شوینده فشار قوی وجود دارد که معیار انتخاب هر کدام از آن ها مکان مورد استفاده، فشار کاری مورد نیاز و نوع آلودگی می باشد. واتر جت های خانگی نسبت به نمونه های صنعتی دارای فشار کاری و قدرت پاکسازی پایین تری بوده و جهت انجام امور شستشو در محیط های خانگی استفاده می گردند. این دستگاه خانگی خود در سه مدل کوچک، میانی و حرفه ای تولید شده اند.

خصوصیات و مزایای واتر جت خانگی حرفه ای

واترجت خانگی حرفه ای با ساختاری مقاوم و قدرتمند یک شوینده مناسب جهت مصارف خانگی بوده که در طراحی آن سهولت کاربر در نظر گرفته شده است. این شوینده فشار قوی خانگی دارای قدرت موتور بالایی بوده و از قابلیت تنظیم فشار آب برخوردار است. با این قابلیت کاربر می تواند بسته به میزان آلودگی فشار آب را کم یا زیاد کند. همچنین چرخدار بودن این شوینده فشار قوی سبب شده تا کاربر به راحتی آنرا حرکت داده و محیط را بسرعت شست و شو دهد. این کارواش خانگی، مجهز به سیستم مواد شوینده همراه با تنظیم مقدار مصرف مواد می باشد. دسته تلسکوپی این واتر جت نیز به آسانی بر روی آن قرار گرفته و فضای کمی را زمان عدم استفاده از دستگاه اشغال می کند. امکان جا دادن و نصب تجهیزات جانبی بر روی بدنه دستگاه، وجود قلاب نگهدارنده کابل برق و شلنگ بلند برای محیط های بزرگ از دیگر ویژگی های واتر جت خانگی حرفه ای می باشد.

کاربرد های واتر جت خانگی حرفه ای

انجام هر گونه عملیات نظافت و شستشوی خانگی با استفاده از واترجت خانگی حرفه ای، به شکل موثر و با بالاترین کیفیت قابل اجراست. از این واترجت خانگی می توان برای تمیز نمودن قایق، استخرها، سطوح بزرگ و ورودی خانه ها، لوازم داخل باغ و حیاط و حتی جهت رنگ بری استفاده نمود. واتر جت خانگی حرفه ای همراه با تجهیزات ویژه عملیات نظافت نیمه سنگین عرضه می شود. بطور کلی این واترجت برقی برای افرادی ارائه می شود که خواستار یک کارواش خانگی قوی و عالی جهت شستشوی روزانه محیط خانگی خود بخصوص در محیط های وسیع هستند.

انواع دستگاه کارواش حرفه ای

مرتب سازی براساس :