جاروب خیابانی شهری

street-sweeper

جاروب خیابانی شهری

طراحی ویژه دستگاه های جاروب خیابانی باعث انطباق این دستگاه ها با نیاز های نظافتی معابر عمومی و خیابان ها شده است. این دستگاه ها ظرفیت بالایی در نظافت و نگهداری از سطوح معابر و خیابان ها دارند. سوییپر های شهری با استفاده از لوازم جانبی متعدد، توانایی انجام چند  عملیات را دارا می باشند. از این دستگاه ها معمولا برای نظافت، جمع آوری و شستشوی معابر و خیابان ها و پارک ها بکار می روند. سوییپر های شهری نیلفیسک علاوه بر برس های جانبی با بهره گیری از برس های متحرک امکان نظافت و جمع آوری آلاینده های دور از دسترس را برای دستگاه فراهم می آورند. دستگاه های جاروب خیابانی شرکت نیلفیسک، مجهز به خرطومی های طویل بوده و با استفاده از موتور مکنده قدرتمند تمامی انواع آلاینده ها و زباله های خشک را از سطوح نا همواری چون پله ها و سکو ها جمع آوری می نمایند.


ویژگی های سوییپر های شهری


دستگاه های جاروب خیابانی با کاهش در مصرف سوخت تاثیر قابل توجه ایی در کاهش هزینه ها و صرفه جویی در انرژی داشته و از همین رو دستگاه هایی  سازگار با محیط زیست می باشند. سطح صدای پایین این دستگاه ها امکان استفاده از آنها را درهر ساعتی از شبانه روز و بدون ایجاد مزاحمت برای افراد حاضر و ساکن درمحل فراهم نموده است.


بازو ی خرطومی بکار رفته در ساختار این دستگاه ها باعث افزایش کارآیی دستگاه در نظافت و جمع آوری آلاینده ها از سطوح ناهموار و دور از دسترسی چون پله ها، سطل های زباله وفاضلاب شهری را برای دستگاه فراهم نموده است. 


این سوییپر های شهری مجهز به نازل پاشش آب پر فشار بوده که امکان شستشو و نظافت سطل های زباله و مبلمان شهری را فراهم می آورد.


ساختار ارگونومیک سوییپر های شهری با ارتقا قابلیت جا به جایی و افزایش قدرت مانور دستگاه، موجب تسهیل در دسترسی و نظافت معابر باریک و متراکم شده است.  


انواع جاروب خیابانی شهری

مرتب سازی براساس :