جارو برقي آب و خاک تک فاز

Single-phase wet & dry

جارو برقي آب و خاک تک فاز

صنعتی آب و خاک تک فاز


همانطور که از نام این مدل از دستگاه ها پیداست جاروبرقی های تک فاز آب و خاک از موتورهای بای پس تک فاز ساخته می شوند. جارو برقی های تک فاز آب و خاک با توجه به استفاده از ساختار موتورهای سیم پیچی شده در اثر کارکرد مداوم و بدون وقفه آسیب خواهند دید و با داغ شدن موتور در اثر کارکرد زیاد و بی وقفه امکان آسیب دیدن و از کار افتادگی موتور وجود دارد. لذا در جارو برقی تک فاز آب و خاک برخلاف جاروبرقی سه فاز، موتور توربینی به جهت استفاده مداوم در این دستگاه مکنده یا جاروبرقی وجود ندارد. حتما لازم است در عملکرد جارو برقی تک فاز در صورت نیاز به کار زیاد، وقفه هایی در فواصل زمانی مشخص جهت خنک شدن موتور ایجاد شود تا از داغ شدن موتور جارو برقی تک فاز جلوگیری شود. راه حل های بسیاری به جهت کارکرد مداوم دستگاه جاروبرقی تک فاز وجود دارد یکی از این راه حل ها امکان استفاده از چند موتور در جاروبرقی می باشد تا در صورت عدم کارکرد یکی از موتورها، موتور دیگری در حال استفاده باشد و دستگاه بطور دائم مشغول به کار باشد تا سوییچ بین موتورها باعث اماده بکار شدن موتور ها بشود.

مناسب برای جمع‌آوری مواد مایع و جامد


جاروبرقی صنعتی آب و خاک، دستگاهی مناسب جمع آوری انواع مواد خشک و تر بصورت همزمان می باشد این جاروبرقی امکان جمع آوری مایعات و جامدات و همچنین نگهداری آنها را نیز دارا می باشد. جاروبرقی های آب و خاک به منظور جداسازی مایعات از مواد خشک نیز مورد استفاده قرار می گیرد.


بدنه استیل، بادوام و مناسب برای نظافت محیط‌های تجاری و نیمه صنعتی


جاروبرقی صنعتی آب و خاک به منظور نظافت محیط های تجاری و نیم صنعتی دارای بدنه های استیل و فولاد می باشد که جنس این بدنه ها بسته به نوع محیط کاری و قدرت دستگاه متفاوت می باشد. چنین بدنه هایی دستگاه را از آسیب های احتمالی به مانند ضربات ناگهانی محیطی مصون نگه می دارند و باعث عدم آسیب رسانی به قطعات دستگاه می شوند.


چرخ‌های بزرگ و روان برای آسانی جابجایی دستگاه


جاروبرقی های صنعتی دارای وزن نسبتا بیشتری نسبت به محصولات خانگی برخوردارند و وزن بالای این جاروبرقی ها امکان حرکت و جابجایی بر روی سطوح مختلف را دشوار می کند به همین منظور طراحان جاروبرقی های صنعتی از چرخ های بزرگ و روان برای جابجایی جاروبرقی صنعتی استفاده کرده اند تا دستگاه علاوه بر افزایش قدرت مانور به راحتی در محیط جابجا شود. از طرفی چرخ های جاروبرقی صنعتی به منظور ثابت ماندن در سطوح شیبدار دارای قفل نیز می باشند که باعث ثبات و عدم حرکت ناگهانی دستگاه می شود.


تنظیم قدرت مکش از روی دسته جاروبرقی


جاروبرقی های صنعتی نسبت به جاروبرقی های خانگی دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری می باشند یکی از این مزایا تنظیم قدرت مکش جاروبرقی با توجه به نیاز و قدرت مکندگی جسم آلوده می باشد این قابلیت به کاربر این امکان را می دهد تا از روی دسته جاروبرقی میزان قدرت مکش را تنظیم نماید.


امکان جداکردن و تخلیه آسان مخزن زباله


جاروبرقی های صنعتی دارای مخازنی با ظرفیت های گوناگون هستند که به منظور تخلیه اسان در محل مورد نظر امکان جداسازی از بدنه دستگاه را دارا می باشند. البته تمامی فیلتراهای جاروبرقی ها امکان جداسازی و تخلیه را دارند اما این جاروبرقی های صنعتی هستند که با جداسازی مخزن تخلیه امکان نگهداری و جابجایی مواد را نیز فراهم می نمایند.


قابلیت استفاده از خرطومی اضافه با طول بیشتر


با اضافه شدن لوازم جانبی مختلف به جاروبرقی های صنعتی به مانند انواع خرطومی و فیلترها، قابلیت ها و امکانات ویژه ای در اختیار کاربر به منظور بهره وری و استفاده بهینه از این دستگاه نظافتی صنعتی فراهم می باشد. بطور مثال با خرطومی های بلندتر امکان نظافت مناطق دور دست فرام گشته و با نصب فیلتر هپا امکان تصفیه هوا تا 0.3 میکرون فراهم گشته است.


دارای شلنگ تخلیه آب کثیف


جاروبرقی های آب و خاک از آنجایی که امکان جمع آوری مایعات را نیز درون مخازن خود فراهم می نمایند نیاز به راهی جهت تخلیه کامل مایعات از مخزن خود دارد که توسط شیلنگی متصل به مخزن آب کثیف امکان تخلیه سریع و کامل مایعلات درون مخزن بطور کامل صورت می پذیرد. از طرفی این شیلنگ دارای جنس های مختلفی نیز می باشد که با توجه به شدت گرمای مواد جمع آوری شده قابل تغییر است.

انواع جارو برقي آب و خاک تک فاز

مرتب سازی براساس :