مكنده آب و خاک سه فاز

Three-phase wet & dry

مكنده آب و خاک سه فاز

صنعتی آب و خاک سه فاز

جاروبرقی های سه فازمعمولا از نوع موتور توربینی ساخته می شوند. جاروبرقی سه فاز که از موتور توربینی برخوردارند با توجه به ماهیت توربین قادر است ساعت های متوالی بدون وقفه کار کند بدون آنکه مشکلی برای دستگاه به وجود آید و موتور آن داغ و یا دچار آسیب شود. جالب آنکه در جاروبرقی سه فاز موتور توربینی حتی بهتر است در کارکرد دستگاه وقفه ایجاد نشود که روشن و خاموش شدن زیاد عمر دستگاه را کاهش می کند. البته روشن و خاموش کردن جاروبرقی سه فاز لزوماً به موتور مکنده توربینی آن آسیب نمی زند بلکه خاموش و روشن کردن بی دلیل و با فواصل زمانی کوتاه است که به دستگاه جاروبرقی سه فاز آسیب می رساند.

سطح صدا

جاروبرقی های آب و خاک سه فاز با توجه به قدرت مکش بسیار بالایی که دارا می باشند اما دارای سطح صدای بسیار پایینی بوده و با توجه به قدرت مکش و راندمان بالای دستگاه، امکان استفاده از در بسیاری از مناطق به مانند بیمارستان ها و مراکز بهداشتی، درمانی، صنعتی، رفاهی و خدماتی فراهم می باشد.

قدرت فیلتراسیون

جاروبرقی های اب و خاک سه فاز دارای فیلتر های کیسه ای از جنس پلی استر می باشند و علاوه بر فیلتر اصلی جمع آوری زباله امکان استفاده از فیلتر هپا به منظور جمع آوری گردوغبارهای بسیار ریز در حد 0.3 میکرون را نیز فراهم می باشد. فیلتر داخل جاروبرقی به مانند یک شبکه دارای منافذ بسیار ریز عمل می نماید که وظیفه جداسازی و جذب گردوغبار و ذرات از هوا را دارد. فیلتر باعث می شود تا علاوه بر اینکه از گرفتگی و آسیب دیدن پمپ جلوگیری می شود باعث می شود تا هوای خروجی از دستگاه نیز به صورتی پاک و عاری از آلودگی باشد. فیلتر های دستگاه قابلیت شستشو و چندین بار استفاده را دارا می باشند.

قدرت مکش بالا

جاروبرقی های صنعتی آب و خاک سه فاز دارای قدرت مکش و جذب آلودگی بسیار بالایی می باشند بطوریکه اگر شما در محیط صنعتی و کاری خود با حجم بالایی از تولیدات روبرو هستید بطور حتم برای جمع آوری و نظافت محیط خود دچار مشکلاتی نیز می باشید. استفاده از جاروبرقی های صنعتی آب و خاک سه فاز با قدرت مکش بسیار بالای خود امکان حذف ریز ترین آلودگی ها از سخت ترین سطوح را دارا می باشند.

انواع مكنده آب و خاک سه فاز

مرتب سازی براساس :
1 2
1 2