مزایای جاروبرقی مرکزی خانگی

۱۷ شهریور ۱۳۹۵

انجام نظافت منزل به وسیله جاروبرقی امری اجتناب ناپذیر بوده و بیشتر افراد برای انجام این کار مجبور هستند یک جارویی سنگین را با خود حمل کنند و این جارو در موتور خود صدای زیاد و بوی نامطبوعی دارد.
هنگام استفاده از جاروبرقی های معمولی مقدار زیادی گرد و خاک در پشت آن باقی می ماند. اما تغییرات در راه است.
جاروبرقی مرکزی گرد و خاک خانه را به صورتی جمع آوری می کند که تا کنون هیچ جارویی این وظیفه را انجام نداده است. جاروبرقی مرکزی نیلفیسک بسیار کم صدا بوده تا آنجایی که هنگامی که جارو روشن است می توان به صدای موسیقی گوش داد و هم چنین اعضای دیگر خانواده آزرده نخواهند شد.
موتور جاروبرقی های عادی داغ می شود و سبب می گردد تا کیسه خاکروبه نیز داغ شود و بوی بدی پیدا کند. بر اثر این اتفاق، ذرات گرد و خاک باقی می ماند طوری که از فیلتر خارج شده و به وسیله هوای در حال گردش به محیط باز می گردند. هم زمان اگر پاکت جاروبرقی پر شده باشد، قدرت مکش جارو کاهش می یابد و و بر عملکرد آن تاثیر خواهد گذاشت.

 نظافت آسان با جارو برقی مرکزی

جاروبرقی مرکزی خانگیاستفاده از جاروبرقی های معمولی توام با ایجاد گرد و خاک، صدا، بو، گرمای ناشی از موتور خواهد بود که با داشتن وزن زیاد باید از لا به لای وسایل که موجب آزار اطرافیان خواهد شد. با طراحی و ساخت جاروبرقی مرکزی نیلفیسک همه این مشکلات رفع می گردد؛ بی صدا، بدون بو، سبک، حمل آسان از ویژگی های منحصر به فرد این جاروبرقی است که آن را از یک وسیله روزمره به یک ابزار خوشایند برای کاربر تبدیل کرده است. دستگاه جاروبرقی مرکزی در پشت بام، زیرزمین و دیگر بخش های خارجی ساختمان قابل نصب بوده و برای هیچ کس مزاحمتی ایجاد نخواهد کرد. با نصب آن در یک مکان ثابت، نظافت تنها به وسیله حمل خرطومی انجام می پذیرد.
به منظور نظافت همه بخش های خانه می توان تعداد بیشتری درگاه ورودی برای اتصال خرطومی، بر روی دیوارها تعبیه نمود تا فقط توسط جا به جایی خرطومی از یک ورودی به ورودی دیگر، کلیه نقاط پوشش داده شود. درگاه های ورودی به وسیله لوله هایی به جاروبرقی متصل می شوند. گرد و خاک از طریق این لوله ها وارد مخزن جاروی مرکزی می شود. در نتیجه کاربر هیچ گونه تماسی با این مخزن نداشته و فقط لازم است یک تا دو بار در سال تخلیه شود. سیستم به کارگیری جاروبرقی مرکزی یک روش آسان، بهداشتی و انعطاف پذیر است که با محیط خانه ها و آپارتمان ها با ابعاد مختلف سازگاری دارد.

 محیطی عاری از گرد و خاک و بوی ناخوشایند

جاروبرقی مرکزی خانگیبه دلیل این که موتور جارومرکزی خارج از منزل قرار دارد، اثرات ناشی از آن مانند گرما و صدا وجود ندارد گرد و خاک دوباره به محیط باز نمی گردد. ذرات از راه لوله کشی از منزل خارج شده و پس از فیلتر شدن وارد هوای آزاد می شود.
یک دیگر از کاربردهای جاروبرقی مرکزی قابلیت جمع آوری موی حیوانات خانگی است به صورتی که هیچ اثری از آن ها باقی نمی گذارد و در نتیجه امکان بروز حساسیت کم می شود.
درحالی که جاروبرقی های معمولی صدای بسیار زیادی تولید می کنند، جارو برقی مرکزی کاملا بی صدا عمل می نماید و بنابراین ارتباط کاربر با محیط حفظ خواهد شد.

 

قدرت مکش فوق العاده

جارو مرکزی قدرت مکش زیاد و ثابتی دارد. هوا با سرعتی معادل 100 کیلومتر بر ساعت بدون وقفه در لوله ها جریان دارد و این امر در نتیجه شکل مخروطی خرطومی است (عرض بیشتر ورودی نسبت به نازل) و هیچ چیز مانع عبور جریان هوا نمی شود.


طراحی ارگونومیک

بیشتر مردم در هر ماه چند ساعتی از وقت خود را صرف نظافت با جاروبرقی می کنند، از این رو نحوه حرکت، انعطاف پذیزی و طریقه به دست گرفتن آن اهمیت پیدا می کند. دسته هایی که برای جاروبرقی مرکزی طراحی و ساخته شده اندروکشی از جنس پلاستیک نرم داشته که آن را سبک و انعطاف پذیر ساخته است. هم چنین ساختار آن از نوع تلسکوپی است و طول آن به راحتی قابل تنظیم است.

 مزایای جاروبرقی مرکزی

جاروبرقی مرکزی خانگی1- دارای عملکرد فوق العاده ای است که هوای درون خانه را بهبود می بخشد
2- کاملا بی صدا بوده و بنابراین می توان به محیط اطراف توجه داشت.
3- دست سبکی دارد که دستگیری و حمل آسانی دارد.
4- جاروبرقی مرکزی قدرت مکش بسیار بالایی برای جمع آوری انواع ذرات دارد.
5- این جارو قابلیت مبارزه با آسم، اگزما و انواع آلرژی را دارد.
6- سبب صرفه جویی در زمان می شود.
7- با داشتن خرطومی 9 متری مشکلی برای نظافت گوشه و کنارها وجود ندارد.
8- به وسیله آن می توان پله ها را نیز به راحتی تمیز نمود.
نسل جدید جاروبرقی های مرکزی نیلفیسک، گامی رو به جلو

جاروبرقی مرکزی خانگیجاروبرقی های جدید نیلفیسک تحولی عظیم در زمینه فناوری بی سیم ایجاد کرده است و گوی سبقت را از دیگر محصولات موجود در بازار ربوده است. این تکنولوژی امکان عمل کردن هم زمان دستگاه و خرطومی را فراهم می سازد، علاوه بر این بر خلاف گذشته هیچ کابل برقی در داخل منزل وجود ندارد. از آن جایی که در نسل جدید جاروبرقی مرکزی سیم فلزی در خرطومی به کار نرفته است، وزن آن به 1.8 کیلوگرم تقلیل پیدا کرده و حتی آن را نسبت به قبل انعطاف پذیرتر ساخته است. اگر طول شلنگ بیشتر از نیاز مشتریان باشد، می توان مقدار اضافه آن را برید.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد سیستم انتقال بی سیم ایجاد ارتباط میان کاربر و جاروی مرکزی می باشد؛ بخش مرکزی جارو به برق متصل است و به محض وصل شدن خرطومی به درگاه ورودی، نیرو به آن منتقل شده و با جدا کردن خرطومی از درگاه جریان برق قطع می شود.
در هنگام به کارگیری جاروبرقی مرکزی امکان انجام عملیات های کنترلی مانند روشن و خاموش کردن، قدرت مکش، وضعیت کیسه و … وجود دارد که این کنترل به وسیله نمایشگر تعبیه شده بر روی دسته صورت می گیرد. دسته های عرضه شده از سوی نیلفیسک در دو نوع می باشد: دسته های با نشانگر LCD و دیگری با چراغ های LED.

 محل نصب

جاروبرقی مرکزی خانگیجاروبرقی مرکزی به راحتی و در همه جای ساختمان قابل نصب است و تنها دو بار در سال و برای خالی کردن آن نیاز است به آن مراجعه کرد. بهترین حالت برای جاروبرقی نصب در محوطه بیرونی خانه است، زیرا فیلترها می توانند با هوای آزاد ارتباط داشته باشند. لوله کشی ها به سرعت انجام می شده و با چسب به طور کامل عایق کاری می شود، این لوله ها کاملا مخفی و خارج از دید هستند. لوله گذاری می تواند در پشت بام، بالای قفسه، مجراها، ستون ها، آشپزخانه و زیرزمین انجام شود.

 
انطباق پذیری

جاروبرقی مرکزی خانگیتمامی دسته ها با در نظر گرفتن بهترین ارگونومی، کیفیت و ظاهر زیبا طراحی شده اند و همه دستگاه ها و دسته های جاروهای مرکزی نیلفیسک با یکدیگر سازگار هستند. مشتریان می توانند بر طبق سلیقه و نظر خود دستگاه و دسته مورد نظر را انتخاب کنند. جاروبرقی مرکزی این اطمینان را به مصرف کنندگان خواهد داد که بهترین عملکرد را ارائه می دهد.

 

 

 انتخاب ترکیبات مختلف

جاروبرقی های مرکزی برای استفاده در خانه هایی با مدل های مختف و با متراژهای 100،150، 250 و 500 متری مناسب هستند. جهت سهولت کار مشتریان، کیت های نصب را عرضه نموده که شامل وسایل ضروری یعنی خود دستگاه، خرطومی، دسته، کلیه لوازم جانبی، لوله ها و بست ها می باشد.

دسته کنترل استاندارد

به محض اتصال به ورودی، جاروبرقی به صورت اتوماتیک روشن و خاموش می شود و هیچ گونه وضعیت کنترلی دیگری وجود ندارد.

دسته کنترل بی سیم

دسته کنترلی با صفحه LED، با روشن و خاموش شدن سریع، اطلاعاتی ارائه می کند که خطایی به وجود آمده و یا نیاز به خاموش شدن دارد. مواردی مانند خالی شدن ظرف خاکروبه، تمیز شدن فیلتر، مسدود شدن جریان هوا، فعالیت بیش از حد، نیاز به سرویس و غیره.

دسته کنترلی Deluxe

دسته کنترلی مجهز به صفح نمایش Deluxe به طور مستقیم موقعیت هایی را مانند زمان خالی شدن مخزن، تمیز کردن فیلتر، مسدود شدن هوا، زمان سرویس، حرارت غیر عادی و … نشان می دهد.

 

لینک های مفید:

جاروبرقی مرکزی : فهرستی از محصولات

دیدگاه کاربران
 1. الف_رودباری says: الف_رودباری

  بسیار عالی بود، فقط قیمت این نوع جارو برقی بهمراه نصب ولوله کشی چقدر است؟

  • مدیر سایت says: مدیر سایت

   سلام. باتشکر. جهت اطلاع از قیمت محصولات می توانید با شماره 88917929-021 تماس حاصل فرمایید.

 2. رضا احمدی says: رضا احمدی

  سلام،لطفا قیمت جارو مرکزی نیلفیسک برای متراژ۱۵۰متر همراه با دستهdelux را اعلام بفرمایید

  • مدیر سایت says: مدیر سایت

   سلام. لطفا برای راهنمایی در خصوص دستگاه ها و قیمت آن ها، با شماره 88917929-021 تماس حاصل فرمایید.

 3. مهدی says: مهدی

  سلام
  قیمت جاروبرقی نیلفیسک لطفا؟
  برای متراز 130متر

  • مدیر سایت says: مدیر سایت

   با سلام
   جهت دریافت قیمت می تونید با شماره 88917929-021 تماس حاصل فرمایید.

 4. مسعود کریمی says: مسعود کریمی

  باسلام خسته نباشد اینجانب یک باب منزل مسکونی 155 متری دارم . نیاز به وسایل ضروری یعنی خود دستگاه، خرطومی، دسته، کلیه لوازم جانبی، لوله ها و بست ها می باشم لطفا جهت امکان لیست قیمت قطعات فوق ارسال فرمایید
  باتشکر

  • مدیر سایت says: مدیر سایت

   سلام. جهت دریافت مشاوره و راهنمایی و همچنین لیست قطعات و قیمت با شماره 88917929-021 تماس حاصل فرمایید.

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: