محصولات صنعتی
نظافت و شستشوی موثر از طریق دستگاه های مکانیزه نظافتی امکان پذیر است. بهره گیری از تجهیزات نظافت صنعتی در محیط های خانگی، صنعتی، تجاری و... موجب بهبود فرآیند نظافت در همه مجموعه ها می شود. این دستگاه ها عبارت اند از اسکرابر، سوییپر، سوییپر اسکرابر، پولیشر، مبل و موکت شوی، جاروبرقی صنعتی و واترجت صنعتی که هر کدام مسئولیت نظافت بخشی از مجموعه ها را بر عهده دارند. از مزایای استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی می توان به بهبود کیفیت شستشو و نظافت، افزایش سرعت عمل و کاهش مدت زمان شستشوی سطوح، سهولت کاربری و جلوگیری از خسته شدن کاربر در حین فرآیند نظافت، عدم انتقال آلودگی از بخشی به بخش دیگر، ارتقا سطح بهداشت، امکان نظافت فضاهای وسیع و گسترده، نیاز حداقلی به نیروی انسانی و... اشاره کرد. 


دستگاه های کاربردی نظافت صنعتی

به منظور دستیابی به بهترین نتیجه در فرآیند نظافت، می بایست با توجه به ویژگی های سطح تحت نظافت، مناسب ترین دستگاه را انتخاب نمود. تجهیزات نظافت صنعتی انواع متفاوتی دارند که هر کدام کاربردی خاص دارند. انواع دستگاه های نظافت صنعتی در ادامه تشریح می شوند:

1. اسکرابر صنعتی: دستگاه کفشوی صنعتی در دو مدل سرنشین دار و دستی برای شستشوی سطوح کف در اماکن وسیع و اماکن کوچک طراحی شده است. منبع تغذیه اسکرابر نیز به دو دسته باتری دار و کابلی تقسیم می شود.

2. سوییپر: دستگاه جاروب نیز به دو دسته سرنشین دار برای جاروب سطوح گسترده و سوییپر دستی برای نظافت سطوح کوچک تقسیم می شود.

3. سوییپر اسکرابر: این دستگاه ترکیبی از دو مدل اسکرابر صنعتی و سویپر می باشد که امکان نظافت (جاروب) و شستشوی همزمان سطوح را فراهم می کند.

4. پولیشر: به منظور احیا و زیبا سازی سطوح پس از شستشو یا در حالت عادی می توان از دستگاه پولیشر صنعتی استفاده نمود.

5. مبل و موکت شوی: از این دستگاه می توان به منظور شستشوی صنعتی و مکانیزه موکت استفاده نمود. همچنین با افزودن تجهیزاتی به این دستگاه امکان شستشوی مبل نیز فراهم می گردد.

6. جاروبرقی صنعتی: از این دستگاه می توان به منظور نظافت، انتقال و حذف مواد در اماکن متفاوت استفاده نمود.

7. واترجت صنعتی: دستگاه واترجت یا کارواش صنعتی امکان شستشوی سطوح و زدودن هر نوع آلودگی (روغنی و غیر روغنی) توسط آب پر فشار (گرم و سرد) را فراهم می نماید.


دسترسی سریع به محصولات