استفاده از جاروبرقی صنعتی برای نظافت سالن سینما

۶ آذر ۱۳۹۸

سالن های سینما و آمفی تئاتر از جمله محیط هایی هستند که افراد زیادی در آن جا رفت و آمد می کنند. همراه با رفت و آمد آلودگی های زیادی به این سالن ها منتقل می شود. همچنین به دلیل استفاده از خوراکی ها در سینما، ضایعات و زباله هایی از این قبیل نیز دراین محیط ها یافت می شود. این زباله های ریز، خرده های خوراکی ها وگرد و خاک ها در تمامی سطوح کف و صندلی ها پخش می شوند و برای نظافت آن ها باید دقت لازم لحاظ شود. یکی از سریع ترین راه های نظافت سالن سینما و تئاتر استفاده از جاروبرقی صنعتی می باشد. با استفاده از این دستگاه ها می توان با کیفیت و سرعت بالا محیط را نظافت نمود.

 

مشکلات نظافت سینما

سینما محیطی شلوغ است که معمولا چند سانس با وقفه های حدود نیم ساعت پشت سر هم قرار دارند. بنابراین رفت و آمد زیاد می تواند همراه با آلودگی زیادی باشد. نظافت معمولا در زمان هایی که سینما تعطیل است مثلا صبح ها انجام می پذیرد. اما اگر در بین سانس ها آلودگی زیاد باشد زمان کافی برای نظافت وجود نخواهد داشت. همچنین مساحت سالن های سینما بسیار زیاد است که باعث می شود نظافت زمان زیادی را به خود اختصاص دهد.

 

نظافت سالن سینما با جاروبرقی صنعتی

برای جمع آوری آلاینده ها می توان از جاروبرقی استفاده نمود. اما جاروبرقی های معمول برای نظافت خانه با حجم آلودگی پایین و مساحت کم مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به این که جاروبرقی دارای انواع مختلفی از قبیل، خانگی، هتلی، نیمه صنعتی، آب و خاک و جاروبرقی صنعتی می باشد بنابراین باید برای محیطی مانند سینما و تئاتر می توان از مدل های صنعتی استفاده نمود. جارو برقی صنعتی علاوه بر قدرت مکش بالا، ظرفیت مخزن بزرگترین دارد و می تواند برای محیط هایی با آلودگی های بالا مورد استفاده قرار گیرد. موتور قدرتمند این دستگاه ها برای استفاده طولانی مدت مناسب هستند. جاروبرقی صنعتی قابلیت نظافت سالن های بزرگ با آلودگی فراوان را دارد. همچنین می توان ردیف های بین صندلی ها و روی صندلی ها را به خوبی نظافت نمود.

 

نظافت صندلی ها با جاروبرقی کوله ای

یک مدل جاروبرقی که به صورت ویژه برای نظافت محیط هایی مانند سینما، تئاتر و حتی هواپیما مورد استفاده قرار می گیرد، جاروبرقی کوله ای می باشد. این مدل جاروبرقی که هم به صورت کابلی و هم باتری دار وجود دارد، در پشت کاربر همانند یک کوله پشتی قرار می گیرد. بنابراین جابجایی دستگاه در بین صندلی ها بسیار آسان انجام خواهد شد. به همین دلیل از جاروبرقی کوله ای در سالن های دارای صندلی مانند سینما، تئاتر، هواپیما و اتوبوس استفاده می شود و به راحتی می توان روی صندلی ها و فاصله بین آن ها را به راحتی نظافت نمود و آلودگی های ریز و درشت را به خوبی جمع آوری کرد.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: