همه چیز درباره جاروبرقی مرکزی خانگی نیلفیسک

۱۷ شهریور ۱۳۹۵

جارو برقی یک ابزار اصلی و مهم به منظور انجام عملیات نظافتی در محیط های مختلف خانگی و صنعتی می باشد. به هنگام نظافت منزل افراد مجبور به حمل یک جارو سنگین به بخش های خانه می باشند که این جاروها غالبا در موتور خود صدای زیاد و بوی نامطبوعی دارند. هنگام استفاده از جاروبرقی خانگی مقدار زیادی گرد و خاک در قسمت زیرین دستگاه باقی می ماند همچنین موتور جارو برقی خانگی به سرعت داغ شده و سبب می گردد تا کیسه خاکروبه نیز داغ شده و بوی نامطبوعی ایجاد گردد در کنار این با پر شدن پاکت قدرت مکش دستگاه مکنده به طرز چشمگیری افت پیدا می کند. همچنین امکان بازگشت مجدد ذرات گرد و غبار به محیط بسیار زیاد است. اما تغییرات در راه است. دستگاه جاروبرقی مرکزی گرد و خاک خانه را به صورتی جمع آوری می کند که تاکنون هیچ جارویی این وظیفه را انجام نداده است. نظافت با جاروی مرکزی بسیار کم صدا بوده تا آنجایی که هنگامی روشن بودن می توان به صدای موسیقی گوش داد و هم چنین اعضای دیگر خانواده آزرده نخواهند شد. در ادامه در می یابیم که: جاروبرقی مرکزی چیست

معرفی بهترین برند جارو برقی مرکزی

معرفی بهترین برند جارو برقی مرکزی

معرفی بهترین برند جاروبرقی مرکزی

تنوع زیاد دستگاه های جاروبرقی مرکزی موجود در بازار کار انتخاب را برای افراد دشوار می نماید اما پیش از اقدام برای خرید لازم است تا با بهترین برند جاروبرقی مرکزی آشنا شد. جاروبرقی جدید نیلفیسک تحولی عظیم در زمینه فناوری بی سیم ایجاد کرده است و گوی سبقت را از دیگر محصولات موجود در بازار ربوده است. این تکنولوژی امکان عمل کردن هم زمان دستگاه و خرطومی را فراهم می سازد، علاوه بر این بر خلاف گذشته هیچ کابل برقی در داخل منزل وجود ندارد. از آن جایی که در نسل جدید جارو برقی مرکزی سیم فلزی در خرطومی به کار نرفته است، وزن دستگاه به ۱.۸ کیلوگرم تقلیل پیدا کرده و حتی آن را نسبت به قبل انعطاف پذیرتر ساخته است. اگر طول شلنگ بیشتر از نیاز مشتریان باشد، می توان مقدار اضافه آن را برید.

جاروبرقی مرکزی چیست؟

آیا می دانید شیوه عملکرد جاروبرقی مرکزی چیست؟ و چرا می بایستی از جارو برقی مرکزی به جای به جاروبرقی های خانگی بهره گرفته شود؟ استفاده از جاروبرقی های معمول خانگی توام با ایجاد گرد و خاک، صدا، بو و گرمای ناشی از موتور خواهد بود همچنین نیاز به عبور دستگاه از لابه لای وسایل داخل منزل، نظافت را به یک عملیات پرزحمت از دید افراد تبدیل می نماید. طراحی و ساخت جارو برقی مرکزی نیلفیسک همه این مشکلات رفع می گردد؛ بی صدا، بدون بو، سبک و قابلیت حمل آسان از ویژگی های منحصر به فرد این جاروی مرکزی نیلفیسک است که آن را از یک وسیله روزمره و یک ابزار خوشایند برای کاربر تبدیل کرده است. دستگاه جاروبرقی مرکزی در پشت بام، زیر زمین و دیگر بخش های خارجی ساختمان قابل نصب بوده و برای هیچ کس مزاحمتی ایجاد نخواهد کرد. با نصب دستگاه جاروی مرکزی در یک مکان ثابت، نظافت تنها به وسیله حمل خرطومی انجام می پذیرد.

جاروبرقی مرکزی چیست؟

جاروبرقی مرکزی چیست؟

نحوه عملکرد دستگاه جارو برقی مرکزی ساختمان

به منظور نظافت همه بخش های خانه می توان تعداد بیشتری درگاه ورودی برای اتصال خرطومی، بر روی دیوارها تعبیه نمود تا فقط توسط جا به جایی خرطومی از یک ورودی به ورودی دیگر، کلیه نقاط پوشش داده شود. درگاه های ورودی به وسیله لوله هایی به جاروی مرکزی متصل می شوند. گرد و خاک از طریق این لوله ها وارد مخزن جاروی مرکزی می شود. در نتیجه کاربر هیچ گونه تماسی با این مخزن نداشته و فقط لازم است یک تا دو بار در سال تخلیه شود. سیستم به کارگیری جارو برقی مرکزی یک روش آسان، بهداشتی و انعطاف پذیر است که با محیط خانه ها و آپارتمان با ابعاد مختلف سازگاری دارد. جارو مرکزی برای استفاده در خانه های با متراژ ۱۰۰،۱۵۰، ۲۵۰ و ۵۰۰ متری مناسب هستند. جهت سهولت کار مشتریان، کیت های نصب را عرضه نموده که شامل وسایل ضروری یعنی خود دستگاه، خرطومی، دسته، کلیه لوازم جانبی، لوله ها و بست ها می باشد.

مزایای جارو برقی مرکزی

مزایای جارو برقی مرکزی

مزایای جارو برقی مرکزی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد سیستم انتقال بی سیم که در جارو مرکزی به کارگرفته شده، ایجاد ارتباط میان کاربر و دستگاه می باشد؛ بخش مرکزی جارو به برق متصل است و به محض وصل شدن خرطومی به درگاه ورودی، نیرو به آن منتقل شده و با جدا کردن خرطومی از درگاه جریان برق قطع می شود. از جمله سایر مزایای استفاده از این تجهیز هوشمند و مکانیزه نظافت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. ۱. محیطی عاری از گرد و خاک و بوی ناخوشایند

به دلیل این که موتور جارومرکزی خارج از منزل نصب می گردد، اثرات ناشی از روشن شدن دستگاه مانند گرما و صدا وجود نداشته و گرد و خاک دوباره به محیط باز نمی گردد. ذرات از راه لوله کشی از منزل خارج و پس از فیلتر شدن وارد هوای آزاد می شوند. در حالی که جاروبرقی های معمولی صدای بسیار زیادی تولید می کنند، جارو برقی مرکزی کاملا بی صدا عمل می نماید و بنابراین ارتباط کاربر با محیط حفظ خواهد شد. یکی دیگر از کاربردهای جاروبرقی مرکزی قابلیت جمع آوری موی حیوانات خانگی است به صورتی که هیچ اثری از آن ها باقی نمی گذارد و در نتیجه امکان بروز حساسیت کم می شود.

با استفاده از جارو برقی مرکزی و جارو مرکزی، محیطی عاری از گرد و خاک

جارو مرکزی، محیطی عاری از بوی ناخوشایند

 

  1. ۲. قدرت مکش فوق العاده

جارو مرکزی قدرت مکش زیاد و ثابتی دارد. هوا با سرعتی معادل ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت بدون وقفه در لوله ها جریان یافته و این امر در نتیجه شکل مخروطی خرطومی است (عرض بیشتر ورودی نسبت به نازل) و هیچ چیز مانع عبور جریان هوا نمی شود.

مزیت های جاروبرقی مرکزی چیست ؟و کاربرد این جاروبرقی در چه مکان هایی بیشتر است

ویژگی های جاروبرقی مرکزی

  1. ۳. طراحی ارگونومیک

بیشتر مردم در هر ماه چند ساعتی از وقت خود را صرف نظافت با جاروبرقی می کنند، از این رو نحوه حرکت، انعطاف پذیری و طریقه به دست گرفتن آن اهمیت پیدا می کند. دسته هایی که برای جاروی مرکزی طراحی و ساخته شده اند روکشی از جنس پلاستیک نرم داشته که آن را سبک و انعطاف پذیر ساخته است. هم چنین ساختار آن از نوع تلسکوپی است و طول آن به راحتی قابل تنظیم است.

  1. ۴. سایر مزایا استفاده از جاروبرقی مرکزی

برخی دیگر از مزایای استفاده از دستگاه جاروی مرکزی عبارتند از:

  1. ۱) امکان نظافت آسان پله ها، گوشه و کناره ها و غیر قابل دسترس ترین نقاط در صورت تجهیز به لوله حداکثر ۹ متری
  2. ۲) بهبود کیفیت هوای خانه و قابلیت مبارزه با آسم، اگزما و انواع آلرژی
  3. ۳) قدرت مکش فوق العاده بالا و امکان جمع آوری انواع ذرات آلاینده
  4. ۴) تجهیز به دسته سبک با  امکان حمل آسان
  5. ۵) صرفه جویی در زمان نظافت

محل نصب جارو مرکزی

اما اولین شاید پس از پاسخ به سوال جارو برقی مرکزی چیست به عنوان یکی از اولین و اصلی ترین سوالات مطرح شده توسط کاربران باید به این سوال پاسخ داد که این دستگاه باید در کدام بخش ساختمان نصب شود و شرایط مناسب برای جاروبرقی مرکزی چیست؟ جاروبرقی مرکزی به راحتی و در همه جای ساختمان قابل نصب است و تنها دو بار در سال و برای خالی کردن نیاز به مراجعه به آن وجود دارد. بهترین حالت برای جارو برقی نصب در محوطه بیرونی خانه است، زیرا فیلترها می توانند با هوای آزاد ارتباط داشته باشند. لوله کشی ها به سرعت انجام شده و با چسب به طور کامل عایق کاری می شود، این لوله ها کاملا مخفی و خارج از دید هستند. لوله گذاری می تواند در پشت بام، بالای قفسه، مجراها، ستون ها، آشپزخانه و زیر زمین انجام شود. نکته مهم دیگر که باید درباره نصب دستگاه مکنده مرکزی به آن توجه نمود نیاز به انجام امور مربوط به نصب دستگاه در زمان مرحله تکمیل تاسیسات ساختمان به هنگام ساخت می باشد.

بهترین مکان برای نصب جاروبرقی مرکزی چیست و کجاست

مناسب ترین مکان نصب جاروبرقی مرکزی

انواع دسته کنترلی در جاروی مرکزی

تمامی دسته ها با در نظر گرفتن بهترین ارگونومی، کیفیت و ظاهر زیبا طراحی شده اند و همه دستگاه ها و دسته های جارو مرکزی نیلفیسک با یکدیگر سازگار هستند. مشتریان می توانند بر طبق سلیقه و نظر خود دستگاه و دسته مورد نظر را انتخاب کنند. جاروبرقی مرکزی این اطمینان را به مصرف کنندگان خواهد داد که بهترین عملکرد را ارائه می دهد. در هنگام به کارگیری جارو برقی مرکزی امکان انجام عملیات های کنترلی مانند روشن و خاموش کردن، قدرت مکش، وضعیت کیسه و … وجود دارد که این کنترل به وسیله نمایشگر تعبیه شده بر روی دسته صورت می گیرد. دسته های عرضه شده برای جاروی مرکزی نیلفیسک در انواع دسته های با نشانگر LCD و دیگری با چراغ های LED موجود می باشند.

انواع دسته کنترلی در جارو مرکزی چیست

انواع دسته کنترلی در جارو برقی مرکزی

  1. ۱. دسته کنترل استاندارد

با داشتن دسته کنترل استاندارد به محض اتصال به ورودی، جاروی مرکزی به صورت اتوماتیک روشن و خاموش می شود و هیچ گونه وضعیت کنترلی دیگری وجود ندارد.

  1. ۲. دسته کنترل بی سیم

دسته کنترلی با صفحه LED، با روشن و خاموش شدن سریع، اطلاعاتی ارائه می کند که خطایی به وجود آمده و یا نیاز به خاموش شدن دارد. مواردی مانند خالی شدن ظرف خاکروبه، تمیز شدن فیلتر، مسدود شدن جریان هوا، فعالیت بیش از حد، نیاز به سرویس و …

  1. ۳. دسته کنترلی Deluxe

دسته کنترلی مجهز به صفحه نمایش Deluxe به طور مستقیم موقعیت هایی را مانند زمان خالی شدن مخزن، تمیز کردن فیلتر، مسدود شدن هوا، زمان سرویس، حرارت غیر عادی و … نشان می دهد.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: