استفاده از سیستم اتوماتیک نظافت فیلتر در سری جدید جاروبرقی های صنعتی

۲۶ آبان ۱۳۹۵

سری جدید جاروبرقی های ATTIX 33 و ATTIX 44 شرکت نیلفیسک، با طراحی خلاقانه، سری جدیدی از جاروبرقی ها می باشند که تنها چند هفته پس از ارایه به بازار، برنده جایزه بهترین طراحی شده است. در اوایل آبان ماه جایزه بخش ویژه صنایع توسط هیئت داوران به این سری از جاروبرقی ها تعلق گرفت. این جایزه به دستگاه هایی تعلق می گیرد که علاوه بر طراحی منحصر به فرد، تطابق بالایی با نیاز های کاربران داشته باشد. طراحی خلاقانه سری جدید دستگاه های جارو برقی صنعتی شرکت نیلفیسک ضمن اینکه عملکرد و ساختار آرگونومیک بالایی داشته و بسیار پویا می باشد، انطباق بالایی با نیاز های نظافتی و خواسته های کاربران دارد. جایزه طراحی آلمان، جایزه بین الملی انجمن طراحی آلمان بوده که با هدف کشف، معرفی و مشخص نمودن طراحی های منحصر به فرد بوده و افتخار بزرگی برای شرکت ها و طراحان می باشد.

 

جاروبرقی صنعتیسری ATTIX 33 و ATTIX 44 جاروبرقی های جدید تضمین بی قید و شرطی برای نظافت با کیفیت محیط می باشد. سیستم InfiniCleanTM در جاروبرقی های نیلفیسک با استفاده از جریان هوای معکوس، فیلتر های دستگاه را در حین انجام عملیات نظافت نموده که موجب ارتقا کیفیت فیلتر در جداسازی آلاینده ها داشته و از این رو بر خلاف سایر محصولات بازار کارآیی بالایی دارند. جاروبرقی های صنعتی سری ATTIX 33/44، استاندارد جدیدی برای طراحی جارو برقی های آب و خاک شرکت نیلفیسک محسوب می شود. طراحی خلاقانه سیستم فیلتراسیون، طراحی پیشرفته و بدنه مقاوم، این سری از دستگاه های جارو برقی صنعتی را به عنوان بهترین گزینه در تامین خواسته های مشتریان و نیاز های نظافتی تبدیل نموده است.

 

جاروبرقی صنعتیاین مکنده های صنعتی با بهره گیری از قدرت مکش بالا، عایق بندی فوق العاده و سیستم اتوماتیک نظافت فیلتر در کنار دیگر ویژگی ها، توانایی بالایی در تامین نیاز های نظافتی صنایع ساخت و ساز و دیگر صنایع دارند. سیستم اتوماتیک نظافت فیلتر موجب تسهیل در نگهداری و سرویس جارو برقی و ارتقا کیفیت فیلتراسیون می گردد. از سوی دیگر استفاده از فیلتر های قابل شستشو در این سری از مکنده های صنعتی موجب افزایش عمر مفید فیلتر و کاهش هزینه ها شده است. این سری از دستگاه های جاروبرقی صنعتی شرکت نیلفیسک کاربری راحتی داشته و از این رو بسیار کاربر پسند می باشند. قابلیت حمل آسان و راحت این دستگاه ها، سهولت در نگهداری و استفاده از قطعات جانبی از دیگر مزایای این سری از جاروبرقی ها می باشد.

 

لینک های مفید:

جاروبرقی صنعتی: فهرست محصولات

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: