خدمات خودرو

خدمات خودرو

نظافت بخش بزرگی از کسب و کار است و نظافت و پاکیزگی محیط های تجهیز و خدمات خودرو، تاثیر زیادی در ذهن افراد خواهد داشت. نمایشگاه های ماشین، تعمیرگاه ها و فروشگاه های لوازم خودرو حتما باید نظافت ویژه ای برای جذب مشتری داشته باشد. هنگامی که مشتریان وارد این مجموعه ها می شوند، اولین چیزی که به چشم آن ها می آید، نظافت و پاکیزگی آن محیط است. دستگاه های نظافتی جدید Nilfisk دارای رده های مختلفی هم برای نظافت محیط های داخلی و هم فضاهای باز در نمایشگاه های اتومبیل، تعمیرگاه ها و فروشگاه های تجهیزات خودرو می باشند. 


افزایش پاکیزگی و بهبود بهره وری

فروش خودرو در یک محیط زیبا و تمیز که کف نمایشگاه پاک و براق است، امر بسیار آسان تری می باشد. مشتریان علاوه بر توجه به فروشگاه ها، توجه ویژه ای نیز به تعمیرگاه ها دارند، بنابراین صاحبان تعمیرگاه ها نیز باید آلودگی های روغنی و گریس را با محلول های شوینده تخصصی به خوبی نظافت نمایند. دستگاه های مکانیزه جدیدی توسط Nilfisk برای نظافت های سریع روزانه در چنین محیط هایی ارائه شده اند. این دستگاه ها از واترجت گرفته تا سوییپر و اسکرابر برای نظافت چنین کسب و کارهایی مورد استفاده قرار می گیرند. برای پشتیبانی از این دستگاه ها نیز، طیف گسترده ای از لوام جانبی نظافت خودرو مانند برس های دوار شستشو، زیرشویی ماشین و لنس های انحنا دار وجود دارند.


فواید Nilfisk برای امور مربوط به خودرو

- نظافت موجب افزایش ایمنی هم برای مشتریان و هم کارمندان می شود.

- ارگونومیک بهتر به کارمندان کمک می کند تا کمتر خسته شده و در نتیجه در هزینه های نیروی کار صرفه جویی گردد.

- با به حداقل رساندن بخارهای شیمیایی، سطوح لعزنده و همچنین حوادث ناشی از لغزش افراد، سطح ایمنی افزایش یافته و خطرات و صدمات در این محیط ها به حداقل می رسد.

- استفاده از راهکارهای سازگار با محیط زیست موجب حفاظت از محیط و جلوگیری از آسیب به آن می شود. 

- هوای داخلی ساختمان را می توان با فیلتراسیون بهتر و استفاده کمتر از مواد شیمیایی و کاهش دود و بو، مطبوع نمود.


خدمات خودرو