NILFISK

NILFISK

نیلفیسک یک کمپانی تولید تجهیزات نظافتی صنعتی و تجاری حرفه ای می باشد که ساختمان اصلی آن در دانمارک قرار دارد. این شرکت همواره برآن بوده تا رویکرد تولید و فروش محصولات با بالاترین کیفیت را سرلوحه کار خود قرار دهد

شركت نيلفيسك در سال 1906 به دست پِدر اندرسن فیسکر مهندسی جوان در شهر کوپنهاگ دانمارک شکل گرفت. وی به تکنولوژی علاقه فراوان داشت و همیشه به دنبال راهی برای تاسیس یک شرکت جهانی با بهره گیری از تکنولوژی روز بود. فیسکر را می توان یک مبتکر در زمینه موتور دانست که با ساخت یک موتور آسیاب قهوه در سال 1906 به فکر ایجاد و ساخت یک شرکت افتاد. موفقیت او هنگامی بوجود آمد که یک جاروبرقی 17.5 کیلوگرمی اختراع کرد که تنها توسط 1 فرد به نظافت می پرداخت. این درحالی بود که جاروبرقی های آن زمان بسیار سنگین بوده و برای نظافت نیاز به 4 شخص و یا بیشتر داشتند.  جاروبرقی فیسکر با نام C1 یک انقلاب در زمینه وسایل نظافتی پدید آورد.

تا سال 1980 شرکت نیلفیسک در آرامش به رشد خود ادامه داد اما در پایان این سال این شرکت دچار تحولی عظیم شد و تغیراتی اساسی پیدا کرد که سبب رشد و پیشرفت هرچه بیشتر آن شد. در این زمان چند کشور ازجمله آمریکا ،ایتالیا ، برزیل ، آلمان و چین وارد استراتژی توسعه تولید نیلفیسک شده و به همتای صنعتی آن تبدیل شدند

از آغاز تاسیس شرکت نیلفیسک تا امروز 110 سال می گذرد اما همچنان تفکر فیسکر مبنی بر تکنولوژی پیشرفته پای برجا باقی مانده است. هدف نیلفیسک سعی در استمرار راه او می باشد؛ بدینسان که وسایل نظافتی نیلفیسک در طی سالیان متمادی به عنوان یک گزینه خوب و راه حل نهایی برای از بین بردن آلودگی ها بکار می روند و ما در محصولاتمان کیفیت و آسایش همراه با عملکرد خوب و حرفه ای رادر نظر داریم.

نیلفیسک به عنوان بزرگترین کمپانی تولید کننده تجهیزات نظافتی خانگی و صنعتی شعار خود را اینچنین بیان می کند“We enable sustainable cleaning worldwide to improve quality of life” و بر پایه آن تمام تلاش خود را در جهت توسعه و تولید تجهیزات نظافتی بنا کرده تا بتواند کیفیت زندگی امروز بشر را ارتقا دهد. بر اساس این سیاست، نیلفیسک سعی در گسترش کمپانی و مارکت هایی در سطح جهانی داشته و این سیاست را از طریق بازار های نوظهور و سرمایه گذاری در کشور های مختلف به انجام می رساند. بدین سان نیلفیسک یکی از برجسته ترین تولید کنندگان تجهیزات نظافت صنعتی بوده که دارای بیش از 5500 نیروی کاری در 45 کشور جهان می باشد. همچنین محصولات نیلفیسک در بیش از 100 کشور از جمله ایران از طریق نمایندگانمان رسمی این کمپانی ارائه می گردد . نیلفیسک از 110 سال پیش تا کنون دارای میراثی از متخصصین در امر تولید و ابداع سیستم های نظافتی است که به فکر پیشرفت هستند.

تمرکز محصولات نيلفیسک بیشتر در بخش تجاری می باشد که شامل تولیدات تجاری برای مصارف داخل و یا خارج از خانه بوده و غالبا به نظافت سطوح می پردازد. محصولات شرکت نیلفیسک شامل اسکرابر، سویپر، جاروبرقی و واترجت می باشد که ضمن مجموعه بزرگ صنعتی تجاری با علامت تجاری نیلفیسک ارائه می شود.

کمپانی نیلفیسک خود را ملزم به احترام گذاشتن به مشتری و محیط زیست می داند و برای تحقق آن به پروژه ضد کربن پیوسته است که طی این پروژه استفاده کربن در محصولات را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.