اسکرابر سرنشین دار

ride-on-scrubber

اسکرابر سرنشین دار

کاربرد روش های سنتی نظافت برای عملیات شستشوی زمین در محیط هایی با مساحت متوسط تا بزرگ، مستلزم صرف هزینه، انرژی و زمان قابل توجه می‌باشد و در نهایت نتیجه حاصل چندان رضایت بخش نخواهد بود. در چنین شرایطی دستگاه های اسکرابر با سرنشین بعنوان گزینه ای ایده آل برای انجام عملیات شستشوی مکانیزه با کیفیت و سرعت مطرح می گردند. طراحی مدرن این مدل از دستگاه های کف شوی، امکان نشستن کاربر هنگام کار و هدایت دستگاه و عملیات شستشو با صرف کمترین انرژی  را فراهم می‌نماید. دستگاه های اسکرابر خودرویی در مقایسه با اسکرابرهای دستی دارای ابعاد بزرگتر و موتور جلوبرنده قوی تر می باشند در نتیجه می توان این نوع دستگاه های کفشور را به برس هایی با پهنای شستشوی بزرگتر و مخازن آب تمیز و آلوده با ظرفیت بالاتر و باتری های با زمان کارکرد طولانی تر تجهیز نمود. کلیه پارامترهای ذکر شده سبب افزایش سودمندی دستگاه اسکرابر گردیده و زمان انجام عملیات را به نحو قابل توجه کاهش می دهند.

دستگاه زمین شوی سرنشین دار


مزایای استفاده از  اسکرابر با سرنشین 


دستگاه های اسکرابر با سرنشین در مقایسه با اسکرابرهای دستی دارای مزایای متعددی می‌باشند که برخی از مهم ترین آنها عبارتند از:


- مخازن آب با ظرفیت بالاتر


یکی از مهم ترین مزایای دستگاه های اسکرابر با سرنشین در مقایسه با اسکرابر دستی، وجود مخازن آب با ظرفیت بالاتر در این اسکرابرها می‌باشد. امکان نگه داشتن و حمل مقادیر بالاتری از محلول آب و مواد شوینده و آب آلوده به معنای رفت و آمد کمتر به منظور پر کردن مجدد مخزن آب تمیز و یا تخلیه مخزن آب آلوده می باشد که این امر به معنی صرفه جویی قابل توجه در زمان  و افزایش سرعت عملیات نظافتی می باشد که به معنای سودمندی بیشتر می باشد.

دستگاه اسکرابر صنعتی سرنشین دار


- پهنای شستشوی بزرگتر


برخورداری از پهنای شستشوی بالاتر در دستگاه های اسکرابر خودرویی هر دو فاکتور بازده و سودمندی را افزایش می دهد. با استفاده از دستگاه های اسکرابر دارای صندلی کاربری و با وجود برس های بزرگتر در آنها، فضای بزرگتری را یک بازه زمانی مشابه  می توان پوشش داد که به معنای انجام عملیات با سرعت بیشتر می باشد.

اسکرابر صنعتی سرنشین دار- بازده بالاتر کاربر


کاربرد اسکرابر خودرویی در عملیات نظافت صنعتی موجب افزایش بازده کاری کاربر می گردد. با توجه به اینکه کاربر به جای راه رفتن، دارای امکان نشستن و هدایت بی دردسر دستگاه  می باشد. خستگی وی به نحو قابل توجه کاهش یافته و برای مدت زمان طولانی تر از لحاظ فیزیکی قادر به ادامه کار می‌باشد. همچنین طراحی ارگونومیک دستگاه های اسکرابر خودرویی از آسیب دیدگی کاربر در طولانی مدت جلوگیری می نماید.  

کف شوی صنعتی سرنشین دار

 

کفشوی سرنشین دار Nilfisk با برخورداری از ظرفیت کاری بالا برای کاربرد در فضاهای تجاری کوچک تا محیط های صنعتی بزرگ طراحی شده اند. سهولت کاربرد، حداکثر راحتی کاربر، قدرت مانور بالا، مشخصه های شستشوی ایده آل از جمله مواردی هستند که در طراحی این دستگاه های کفشور کارآمد در نظر گرفته شده اند. با توجه به ظرفیت بالای مخازن در نظر گرفته شده برای اسکرابرهای خودرویی و پهنای شستشوی بزرگتر آنها در مقایسه با اسکرابرهای دستی، این دستگاه های زمین شوی قادر به پوشش مساحت بیشتری در مدت زمان کمتر خواهند بود و کاربرد آنها باعث افزایش بازده و کاهش هزینه ها به نحو قابل توجه خواهد شد.

انواع اسکرابر سرنشین دار

مرتب سازی براساس :
1 2
1 2