اسکرابر دستی

walk-behind-scrubber

اسکرابر دستی

اسکرابر دستی یکی از پرکاربردترین مدل های دستگاه کف شوی می‌باشد. در این نوع دستگاه زمین شوی، کاربر در قسمت پشت دستگاه قرار گرفته و آن را به سمت جلو هدایت می نماید. نیرو محرکه حرکت دستگاه های اسکرابر دستی از طریق چرخش برس یا موتور جلوبرنده تأمین می گردد. اسکرابر دستی یک گزینه بسیار ایده آل برای کاربرد در عملیات نظافت روزانه در محیط های با مساحت کوچک تا متوسط می‌باشد و در نتیجه استفاده آن، کیفیت و سرعت عملیات شستشوی زمین به شکل قابل توجه افزایش می یابد. اگرچه اساس عملکرد و اجزای به کاررفته در یک مدل دستی با یک نمونه سرنشین دار کاملا مشابه است، اما پیش از اقدام به خرید کفشوی صنعتی باید از ویژگی ها و مزایای استفاده از هر دو مدل اطلاع کافی کسب شود تا نمونه تهیه شده بیشترین تناسب را با محیط  داشته باشد.

کفشوی صنعتی دستی، زمین شور صنعتی دستی


ویژگی های اسکرابر  دستی


دستگاه کفشور دستی با برخورداری از ویژگی های کاربردی متعدد، جایگاه ویژه ای در بازار ابزار نظافت مکانیزه یافته است. ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه، آن را به گزینه ای پرطرفدار برای انجام عملیات نظافت و شستشوی حرفه ای مراکز تجاری، صنعتی و مذهبی تبدیل نموده است. این دستگاه به صورت کاملا مکانیزه به شستشوی سطوح کف پرداخته و نیازی نیست که کاربر با آلودگی تماس مستقیم داشته باشد. برخی مشخصه های دستگاه اسکرابر دستی عبارت اند از:


- ابعاد ایده آل و وزن مناسب


اسکرابرهای دستی عموما در ابعاد کاملا فشرده و با وزنی مناسب طراحی و عرضه می گردند. کوچک بودن ابعاد کف شو دستی، امکان استفاده از آن را در محیط های سربسته با فضاهای باریک همچون راهروها، پاگردها و ... فراهم می‌نماید. وزن مناسب دستگاه های اسکرابر دستی امکان جابجایی و حمل و نقل راحت دستگاه را فراهم نموده و انتقال دستگاه در طبقات مختلف توسط آسانسور را امکان پذیر می نماید در نتیجه سبکی، مانورپذیری بالا و امکان هدایت آسان از جمله ویژگی های بسیار مهم کفشوی صنعتی دستی می باشد. فضای مورد نیاز برای نگهداری یک اسکرابر دستی، با توجه به ابعاد آن فضای کوچکی خواهد بود و وجود یک انبار کوچک برای نگهداری اسکرابر پس از پایان عملیات، کافی می باشد. 

دستگاه اسکرابر دستی، دستگاه زمین شوی دستی


- سهولت استفاده و کاربرپسند بودن


دستگاه های اسکرابر دستی غالبا برای کاربرد در فضاهای کوچک تا متوسط با سطح آلودگی پایین طراحی شده اند. در نتیجه این مدل از دستگاه های کفشوی نیازمند تجهیزات و امکانات پیچیده نمی باشد و در ساده ترین شکل خود نیز نیازهای نظافتی محیط مربوطه را بخوبی برطرف می نماید. طراحی کاربرپسند و کنترل پنل ساده و قابل فهم اسکرابرهای دستی امکان استفاده از دستگاه را برای کاربر بی تجربه یا کم تجربه فراهم می‌نماید. در نتیجه  هنگام استفاده از اسکرابر دستی نیاز به صرف هزینه گزاف و زمان طولانی برای آموزش کاربر نمی باشد. اما در مدل دستی کاربر به راحتی با قرارگیری در پشت دستگاه به هدایت آن در محل مورد نظر می پردازد.

زمینشوی صنعتی دستی


- قیمت مناسب و مقرون به صرفه


خرید یک اسکرابر دستی برای انجام عملیات شستشوی روزانه و حفظ پاکیزگی محیط یک سرمایه گذاری کاملا قابل اطمینان و مقرون به صرفه می‌باشد. با توجه به کاهش میزان مصرف آب و مواد شوینده، کاهش زمان لازم برای انجام عملیات شستشو و به تبع آن کاهش هزینه صرف شده برای نیروی کار، هزینه پرداخت شده برای خرید یک دستگاه اسکرابر دستی کاملا منطقی می باشد. 


دستگاه کفشوی دستی

- موجود بودن در مدل باتری دار و برقی


منبع تغذیه یک دستگاه کفشوی دستی باتری یا برق است به این معنی که در محیط هایی که دسترسی به کابل برق به میزان کافی وجود داشته  باشد می توان از مدل کابلی استفاده نمود درحالی که در صورت عدم دسترسی به برق کاربر می تواند از یک اسکرابر دستی باتری دار استفاده نماید.  البته باید توجه نمود که مدل های باتری دار از انواع کابلی گران تر بوده و برای نگه داری به دقت بیشتری نیاز است. در نتیجه هنگامی که خرید زمینشوی دستی مدنظر باشد دامنه انتخاب وسیع تر می باشد و می توان از انواع کابلی و باتری دار  استفاده نمود.

دستگاه شستشوی کف دستی


اسکرابرهای دستی Nilfisk با برخورداری از طراحی فشرده و خلاقانه،ابعاد و وزن مناسب و ویژگی های منحصر به فرد، گزینه ای ایده آل برای انجام عملیات شستشو در فضاهای داخلی کوچک تا متوسط می باشند. استفاده از این دستگاه های کف شوی کارآمد به افزایش بازده و کیفیت شستشو و کاهش هزینه های کلی نظافت کمک خواهد کرد. استفاده بهینه از آب و مواد شوینده و قدرت مکش بالای اسکرابرهای دستی Nilfisk در ترکیب با سهولت کاربرد و کاربرپسند بودن آنها، این دستگاه های زمین شوی صنعتی را به انتخابی قابل اعتماد برای رفع نیازهای نظافتی دامنه گسترده ای از مشتریان تبدیل کرده است.


انواع اسکرابر دستی

مرتب سازی براساس :
1 2
1 2