منطقه مسکونی

منطقه مسکونی

در مناطق مسکونی، نظافت محیط های بیرونی برای افراد ساکن و غیر ساکن در آن منطقه، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. محیط تمیز و عاری از آلودگی حس خوشایندی به افراد رهگذر می دهد. ساکنان آن منطقه نیز با شسته و تمیز بودن فضاهای بیرونی، احساس بهتری نسبت به ایمنی و بهبود کیفیت زندگی خود خواهند داشت. دستگاه های نظافت صنعتی مانند مکنده ها و سویپر های بزرگ ابزار های مناسبی جهت رفع آلودگی های مناطق مسکونی به حساب می آیند که در ادامه به بطور جزئی به نقش و عملکرد آن ها پرداخته می شود.

ضرورت نظافت منظم و با کیفیت محیط های بیرونی در مناطق مسکونی

هر محیط تمیز و عاری از آلودگی، حس خوشایندی را به افراد منتقل می نماید. سطح تمیز و پاکسازی شده در مناطق مسکونی، موجب احساس آرامش و ایمنی افراد می شود. در واقع هرکسی با حضور در محیطی با فضای سبز زیبا و با چمن های کوتاه شده و مسیر های عبور عاری از زباله و خاک، احساس شادی و رضایت می کند. همچنین در فصل پاییز جمع آوری برگ ها و در فصل زمستان، برف روبی خیابان ها، برای ساکنان یک منطقه مسکونی، محیطی ایمن فراهم می نماید.

نظافت محیط با سویپر خیابانی

سویپر Ranger ساخت شرکت نیلفیسک، دستگاه بسیار مناسبی جهت انجام امور نظافتی مناطق مسکونی می باشد. این دستگاه از عملکرد چند گانه برخوردار بوده و برای مقاصد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. سویپر Ranger در کم تر از چند دقیقه، با تغییر سریع اتصالات و لوازم جانبی، آماده انجام عملیات مورد نظر خواهد بود. چمن زنی، جمع آوری زباله ها و برف روبی از جمله عملیاتی است که توسط این دستگاه قابل انجام است. قدرت مانور بالا به همراه لوازم جانبی اختیاری نظیر خرطومی مکش سبب شده تا نقاط با دسترسی دشوار مانند فضاهای بین سطل های زباله یا کناره ها به خوبی توسط این سویپر خیابانی نظافت شوند. در واقع می توان گفت حتی باریک ترین مسیر ها بوسیله این دستگاه تمیز و عاری از آلودگی می شوند. کاربر پسند بودن، قابل استفاده در تمامی فصول، ابعاد مناسب برای عبور از فضاهای باریک و قدرت نظافتی بالا از مزایای اصلی سویپر Ranger  به حساب می آید.