مراکز بهداشتی و درمانی

مراکز بهداشتی و درمانی

مراکز درمانی و خانه های سالمندان معمولا محیط های شلوغی هستند که باعث می شود تماس بین مراجعه کنندگان با افراد آسیب پذیری که سیستم ایمنی ضعیفی دارند بیشتر شده و احتمال انتقال عفونت بالا رود. گرد و غبار و میکروب تهدیدی جدی برای افرادی است که در این محیط ها قرار دارند و مقاومت آن ها نسبت به بیماری بسیار کم است. بنابراین مراکز درمانی پاکیزه و عاری از میکروب، یک مسئله مهم و حیاتی است که باید مورد توجه مداوم قرار گیرد. Nilfisk برای امور نظافتی و بهداشتی چنین محیط های حساسی، راهکار ها و دستگاه های جدیدی را از نظافت سطح تا آشپزخانه ها، فضا های بیرونی و پارکینگ ارائه می دارد.  


نظافت کف اتاق ها و سالن ها

برای نظافت عمومی و کف دستگاه هایی مانند اسکرابر، جاروبرقی و فرش و موکت شوی دستگاه هایی بسیار کارآمد و موثر هستند. این دستگاه ها و تجهیزات در همه جا از اتاق های کوچک گرفته تا سالن های بزرگ، مانند اتاق های اداری، راهرو ها، ورودی و اتاق بیماران کاربرد دارند. استفاده از این دستگاه ها فضایی امن و عاری از هرگونه میکروب و آلودگی را ایجاد می نماید.


آشپزخانه ای پاکیزه

در آشپزخانه بیمارستان ها و سایر مراکز مراقبت از بیماران، حفظ استاندارد های بالا برای امور بهداشتی برای همگان بسیار قابل اهمیت است. دستگاه های جدید به بهترین نحو آشپزخانه ها را نظافت کرده و فضای خشک و بسیار امنی را به ارمغان می آورند. استفاده از اسکرابر برای شستشوی کف آشپزخانه راهکاری بسیار مناسب است که علاوه بر نظافت موجب خشک شدن زمین نیز می شود.


محوطه ها و فضا های بیرونی

نظافت محوطه و  فضاهای بیرونی باعث می شود مراجعه کنندگان و کارمندان جلوه زیبایی را مشاهده نمایند که تاثیر مستقیمی بر روحیه آن ها خواهد داشت. دستگاه سوییپر عمل نظافت و جمع آوری گرد و خاک، برگ، کاغذ و ضایعاتی از این قبیل را انجام دهد. در فصل پاییز که جارو زدن و جمع آوری برگ ها زمان بر بوده و انرژی زیادی را از نیروی خدماتی می گیرد، بهترین و کارآمد ترین کار استفاده از دستگاه های مکانیزه است. سوییپر علاوه بر این که برای جاروب محوطه ها استفاده می شود برای نظافت پارکینگ استفاده می شود.


مزایای استفاده از دستگاه های مکانیزه جدید در نظافت

Nilfisk با ارائه راهکار ها و دستگاه های جدید برای نظافت و ایجاد محیطی بهداشتی موجب کاهش تعداد نیروی خدماتی و منابع مورد نیاز مانند آب و مواد شوینده می شود. با استفاده از دستگاه های جدید مصرف مواد شوینده کاهش می یابد و همچنین بو و دود کم می شوده. همین علت باعث بهبود هوای محیط و تنفس بهتر برای کارکنان و بیماران در این مراکز می گردد. نظافت با دستگاه های مکانیزه باعث افزایش پاکیزگی و به حداقل رساندن عفونت ها می شود.. سر و صدای کمی که این دستگاه ها دارند باعث می شود بتوان در هر موقع از شبانه روز عمل نظافت را انجام داد. دستگاه های جدید با افزایش سطح ایمنی و کاهش آلاینده های شیمیایی و حوادث ناشی از لغزندگی زمین تبدیل به دستگاه هایی پر کاربرد در تمامی محیط ها شده اند. تمامی این ویژگی ها باعث می شود شرایطی امن برای بهبود بیمار فراهم شود. در نتیجه رضایت بیمار موجب شهرت و خوش نامی آن مرکز خواهد شد.