صنایع دارویی

صنایع دارویی

استاندارد های بهداشت، ایمنی و بهره وری در بخش دارویی بسیار بالا است، زیرا که هدف نهایی این صنایع تولید محصولی موثر و ایمن برای همگان است. تمامی ماشین آلات طراحی شده توسط نیلفیسک برای بخش دارویی، بسیار قابل اطمینان هستند و از مواد بسیار با کیفیت ساخته شده اند به همین دلیل در طیف وسیعی از محیط های تولید محصولات دارویی کاربرد دارند. جاروبرقی صنعتی ، نوار نقاله پنوماتیک و دستگاه های نظافتی سطح موجب افزایش سطح بهداشت و ایمنی محیط های تولید مواد دارویی می شوند. 


تولید دارو و مواد اولیه پزشکی

تولید دارو نیازمند راهکار های موثری است که بتواند سطح بالای بهداشت، کیفیت بالای محصولات و شرایط کاری ایمن را برای کارکنان فراهم نماید. دستگاه های کفشوی برای ایجاد چنین محیط هایی بسیار مناسب هستند. استفاده از این دستگاه ها باعث می شود کیفیت محصولات بالاتر رود، بهداشت عمومی محیط بیشتر شود، آلودگی از بین برود، محیط کاری پاکیزه تر و سالم تری فراهم شود و در نهایت بهره وری بالا رود.

نظافت اتاق تمیز (Clean room)

اجزای اصلی اتاق تمیز فیلتر هایی برای بهره وری بالا (HEPA) و بسیار بالا (ULPA) هستند که بسته به ماهیت و نوع آلاینده باید کنترل شوند. نیلفیسک می تواند دستگاه هایی مناسب برای اتاق تمیز های پیشرفته ISO 4 فراهم نماید. اسکرابر برای شستشوی کف چنین اتاق هایی بسیار مناسب است و این امکان را ایجاد کرده است که بتوان با آب و مواد شوینده سطح را به خوبی شستشو کرد، به گونه ای همزمان نیز خشک گردد. کفشوی دستی به علت ابعاد کوچکی که دارد برای مانور دادن درچنین محیط هایی بسیار مناسب است. 

نظافت و نگهداری تجهیزات

مکنده صنعتی نیز برای جمع آوری ضایعات مواد و همچنین گرد و غبار مورد استفاده قرار می گیرد. این جاروبرقی های صنعتی بسیار قدرتمند و کم صدا هستند که هم به صورت ثابت به عنوان جاروی مرکزی و هم به صورت متحرک قابل استفاده هستند. این دستگاه باعث جلوگیری از آلودگی مواد و محصولات می شود. جاروبرقی صنعتی با قابلیت کار مداوم، در تمام مدت زباله ها و ضایعات را جمع آوری نموده و علاوه بر این که به میزان قابل توجهی در زمان صرفه جویی می نماید، باعث افزایش بهره وری نیز می شود.