فروشگاه ها و مراکز خرید

فروشگاه ها و مراکز خرید

مراکز خرید کالا و پوشاک، فروشگاه ها بزرگ، هایپر مارکت ها و مغازه ها از جمله محیط هایی هستند که با عنوان مراکز خرده فروشی یاد می شوند. تمیز و زیبا بودن این مراکز، سبب افزایش اشتیاق افراد برای مراجعه به آن ها شده و در سود دهی کسب و کار تاثیر ویژه ای دارد. شستشوی سطح زمین مراکز فروشگاهی، به روش های دستی زمان بر بوده و کیفیت مطلوبی ارائه نمی دهد. با استفاده از دستگاه های نظافتی شرکت نیلفیسک، محیط تمیز و ایمن شده و به حالت اولیه خود بر می گردد.

استفاده از اسکرابر صنعتی در مراکز فروشگاهی

اسکرابر های صنعتی با بهره گیری از سیستم مکانیزه پاشش آب و برس زنی، کیفیت عملیات شستشوی زمین را ارتقا داده و خللی در تردد افراد ایجاد نمی نمایند. کاهش زمان نظافت و کاهش نیروی خدماتی و سطح صدای پایین از دیگر مزایای استفاده از کفشوی می باشد. اسکرابر های شرکت نیلفیسک با کاهش مصرف آب و مواد شونده، به خوبی با محیط زیست سازگارند. این کف شوی ها، سطح زمین را بلافاصله بعد از عملیات خشک نموده و از سطح ایمنی بالایی برخوردار است. در هایپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، این دستگاه ها می بایست با توجه به عرض ورودی ها و راهرو ها انتخاب شوند. در فروشگاه های عرضه مواد غذایی نیز، با توجه به حفظ استاندارد های بهداشتی، بهتر از این کفشور ها استفاده نمود.

کاربرد جاروبرقی در مراکز خرید و مغازه ها

در بعضی از مراکز فروشگاهی بزرگ، غرفه های عرضه گوشت و ماهی و نان وجود دارد. هنگام آماده سازی یا فروش این محصولات، بالا بودن سطح بهداشت در آشپزخانه دارای اهمیت است. جهت نظافت محیط های عرضه این مواد، جاروبرقی های شرکت نیلفیسک کاربردی بوده که دارای ایمنی بالا و سهولت استفاده اند. این دستگاه ها با جمع آوری ضایعات موجب حفظ بهداشت مراکز عرضه غذا و نوشیدنی می شوند. 

استفاده از سوییپر شهری در نظافت محوطه مراکز خرید

سویپر های شهری، جاروب های بزرگ خیابانی هستند که در نظافت محیط های بیرونی، معابر شهری و پارکینگ ها کاربرد دارند. از جمله موارد استفاده این دستگاه ها می توان به نظافت پارکینگ مراکز خرید و فروشگاهی اشاره نمود. سویپر شهری، در برف روبی، شستشوی محیط بیرونی این مراکز و حتی چمن زنی ورودی های آن ها کاربرد دارد. سویپر های خیابانی شرکت نیلفیسک ساختار منسجمی داشته و علاوه بر قدرت مانور بالا از چند برس جمع کننده آلودگی بهره می برند.