پیمانکاران امور خدمات شهری

پیمانکاران امور خدمات شهری

سوییپر های نیلفیسک می توانند گزینه بسایر مناسبی برای شرکت های خدماتی باشند که طیف گسترده ای از نظافت و نگهداری را برای مشتریان انجام می دهند. با استفاده از این دستگاه ها می توان با هزینه پایینی امر نظافت حرفه ای را انجام داد. قابلیت اطمینان، بهره وری، انعطاف پذیری و عمر طولانی سوییپر ها باعث می شود هزینه های کلی دستگاه کاهش یابد. جارو زدن، نظافت خیابان و فضای سبز، کنترل گیاهان هرز، برف روبی و نمک پاشی، تمامی این ها را می توان با یک دستگاه انجام داد.


کاربرد های سوییپر

این دستگاه ها برای تمامی فصول در طی سال کاربرد دارند و برای جمع آوری گرد و خاک و ضایعات، کاغذ، برگ های پاییزی و برف روبی در زمستان توسط سوییپر ها انجام می شود. از سوییپر می توان برای نظافت خیابان ها، پارکینگ، مراکز شهر، پیاده رو ها، مسیرهای دوچرخه سواری و مراکز خرید استفاده نمود.


مزایای استفاده از سوییپر برای پیمانکاران خدماتی

با استفاده از دستگاه های سوییپر، هزینه خرید دستگاه پس از چند بار ارائه خدمات، به سرعت برمی گردد. ظرفیت عملکرد بالای این دستگاه ها باعث شده است طرفداران بسیاری پیدا کنند. سوییپر ها دارای طیف کامل و مدل های مختلفی هستند که در ابعاد و ظرفیت های مختلفی طراحی و ساخته شده اند. از جمله ویژگی های این دستگاه ها می توان به قابلیت مانور بالا و ابعاد مناسب برای دسترسی به فضاهای باریک اشاره نمود.  سوییپر های نیلفیسک قابل اعتماد بوده و مدت زیادی را بدون خرابی و ایجاد مشکل کار می کنند. حرکت دستگاه در هنگام استفاده بسیار ساده و روان است و برای جابجایی آن به نواحی دیگر به راحتی می توان از کامیون یا تریلی استفاده نمود. کاربری آسان این دستگاه ها و دید خوبی که از قسمت کابین می توان داشت، باعث شده است که کاربر پسند باشد. از آن جا که پیمانکاران نیاز به دستگاه هایی با کارایی و قابلیت بالا دارند، این دستگاه های قابل اعتماد بوده و احتمال خرابی آن ها بسیار پایین است. 

پیمانکاران امور خدمات شهری