شرکت های خدماتی

شرکت های خدماتی

نظافت و شستشو اماکن وسیع و بزرگی چون مراکز تجاری، اداری، صنعتی و درمانی بسیار زمان بر بوده و به تعداد نیروی خدماتی زیادی نیاز دارد. از این رو بیشتر مدیران و صاحبان کسب و کار به منظور کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان، امور نظافتی محل کار خود را به شرکت های خدماتی وا گذار می نمایند. در میان طیف گسترده شرکت های خدماتی، کیفیت نظافت، سرعت عمل و هزینه پایین فاکتور های کلیدی و مهم در انتخاب یک شرکت خدماتی از سوی مشتریان می باشد. مسلم است که برای بقا در بازار رقابتی ارائه خدمات نظافتی تخصصی، استفاده از شیوه ها و ابزار سنتی، گزینه مناسبی نمی باشد. در حالیکه استفاده از تجهیزات مکانیزه و به کار گیری شیوه های نوین نظافتی نه تنها نظافت با کیفیت و موثر را در زمان کوتاه تر و با هزینه کمتر انجام می دهد بلکه با ارئه تصویری مناسب از نحوه مدیریت شرکت خدماتی، نقش موثری در جذب مشتریان و افزایش بهره وری دارد. شرکت نیلفیسک با ارئه طیف گسترده ایی از تجهیزات مکانیزه نظافتی، موجب تسهیل و تسریع در ارائه نظافتی موثر و با کیفیت گردیده است.


مزایای استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافتی 

  • عدم آسیب رسانی به محیط زیست به واسطه کاهش در مصرف آب، مواد شوینده و انرژی با استفاده از تجهیزات سازگار با محیط زیست
  • کاهش در تعداد نیروی خدماتی به واسطه همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح توسط دستگاه های اسکرابر
  • استفاده از فیلنر های هپا در اغلب مدل های جاروبرقی صنعتی
  • امکان انجام امور نظافتی در ساعات کاری به موجب سطح صدای پایین تجهیزات و عدم ایجاد مزاحمت برای افراد شاغل
  • ارتقا ایمنی محیط به واسطه کاهش در حجم بخار شیمیایی، لغزندگی سطوح و خطر سقوط


کاربرد جاروبرقی صنعتی

اهمیت نظافت و پاکیزگی محیط در جذب مشتریان بر کسی پوشیده نیست. جاروبرقی ها یا مکنده های شرکت نیلفیسک با مکش کامل آلاینده ها، سطوحی تمیز و عاری از آلودگی ایجاد می نماید و سطح صدای پایین این دستگاه ها موجب افزایش کارایی و استفاده آنها در اماکنی چون هتل ها و اداره ها می گردد. مکنده های نیلفیسک با مکش کامل آلاینده ها و ایجاد سطوحی عاری از آلودگی، تاثیر بسزایی در جلب نظر مشتریان و در نهایت افزایش بهره وری دارد. 


استفاده از اسکرابر صنعتی در نظافت 

شستشو و نظافت سطوح کف فضای داخلی یکی از دشوارترین و مهم ترین بخش ها در عملیات نظافتی می باشد. نشست و ماندگاری ذرات آلاینده بر روی سطوح کف در اماکنی چون مراکز آموزشی، فروشگاه ها، پایانه ها، مراکز درمانی، رستوران ها و آشپزخانه ها، سطوح بهداشتی محیط را کاهش داده و موجب افزایش احتمال بیماری افراد حاضر و شاغل در محیط می گردد. استفاده از تجهیزات صنعتی چون اسکرابر ها که برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی شده اند، تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را از بین برده و به واسطه مکش آب آلوده ناشی از شستشو مانع از تجمع آلاینده ها در محیط می گردد. ایجاد سطوحی تمیز و عاری از آلودگی و ارتقا سطوح بهداشتی محیط تاثیر بسیاری در افزایش سود آوری و بهره وری این مراکز دارد. 


کاربرد سوییپر در نظافت 

جمع آوری و نظافت آلاینده ها از روی سطوح در فضای بیرونی ساختمان ها و نظافت انبار ها، نیازمند دستگاهی مکانیزه و خاص می باشد. سوییپر های شرکت نیلفیسک به واسطه استفاده از طراحی مهندسی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا، کاربرد ویژه ایی در جمع آوری با کیفیت آلاینده های خشک دارند. استفاده از سیستم کنترل گرد و غبار در این دستگاه ها، مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی در محیط شده و تاثیر بسزایی در ارتقا کیفیت هوای محیط دارد.