لاستیک و پلاستیک

لاستیک و پلاستیک

در حین فرآیند های تولید لاستیک و پلاستیک، مواد و ضایعاتی به وجود می آید. جهت جمع آوری این ضایعات و همچنین انتقال مواد از جایی به جای دیگر، ابزاری نیاز است تا در سرعت عملیات و بازدهی کار بهبود حاصل نماید. جاروبرقی صنعتی و مکنده های انتقال پنوماتیک مواد، دستگاه هایی هستند که در انجام این امر موفق هستند. جاروبرقی صنعتی، با جمع آوری آلودگی ها، سبب یک محیط تمیز و ایمن می شود. مکنده های انتقال مواد نیز راه حل نهایی برای انتقال گرد و غبار و گرانول به حساب می آید که سبب افزایش محصولات و خودکار کردن روند تولید آن ها می شود.

استفاده از مکنده در صنایع پلاستیک

در صنایع پلاستیک، ماشین آلات تولید به مکنده های انتقال مواد متصل شده تا گرد و غبار و گرانول مستقیم جمع آوری شود. فرآیند ریخته گری تزریقی یکی از مهم ترین و دشوار ترین راه متداول تولید محصولات پلاستیکی می باشد. این فرآیند از گرد و غبار پلاستیک آغاز می شود. مکنده های انتقال مواد شرکت نیلفیسک با انتقال گرد و غبار پلاستیک به درون مخزن یک دستگاه ریخته گری تزریقی بهترین راه حل در این زمینه به حساب می آیند. افزایش سرعت فرآیند تولید، کاهش دخالت دست در عملیات و کنترل بیشتر از مزایای استفاده از این مکنده ها می باشد.

استفاده از جاروبرقی صنعتی در صنایع لاستیک

در حین فرآیند های تولید لاستیک، جاروبرقی های صنعتی برای بازیابی ضایعات ریخته شده بر روی سطح زمین استفاده می شوند. همچنین در پایان یک روز کاری، جهت تمیز نمودن محیط کارخانه می توان از این دستگاه ها استفاده نمود. جاروبرقی های صنعتی شرکت نیلفیسک مزایای زیر را برای صنایع لاستیک دارند:

1-افزایش بهره وری و کیفیت محصولات و کاهش هزینه ها

2-افزایش ایمنی و تمیزی محیط به دلیل آنتی استاتیک بودن جاروبرقی ها و سیستم فیلتراسیون قوی آن ها

3. کاهش زمان نظافت و جلوگیری از پخش شدن گرد و غبار در محیط