تولید کننده تجهیزات اصلی

تولید کننده تجهیزات اصلی

تولید کننده تجهیزات اصلی، شرکت هایی هستند که تولید کننده قطعات اصلی مانند کابل برق هستند. این قطعات در شرکت های دیگر بعنوان مواد یا محصول اولیه مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه های نظافت صنعتی در 4 بخش متفاوت از این شرکت ها به کمک ماشین آلات می آیند. بخش دوزینگ و فیدینگ، فرآیند های پردازش محصولات، بسته بندی و جمع آوری گرد و غبار این 4 بخش به حساب می آیند. مکنده های انتقال مواد، مکنده صنعتی و غبار گیر ها دستگاه های نظافتی هستند که در این بخش ها کاربرد دارند.

دوزینگ و فیدینگ

مکنده های انتقال مواد، گرانول و مواد پودری را از کیسه ها بزرگ به میزان دلخواه و در مدت زمان مورد نظر به مکان تعیین شده انتقال می دهند. با استفاده از این دستگاه ها، فرآیند انتقال محصولات در شرایط بهداشتی رخ داده و بنابراین خطری برای سلامت کاربر و محیط زیست ایجاد نمی شود. انتقال کپسول ها در اندازه های مختلف، حفظ یکپارچگی و جلوگیری از باز شدن آن ها در حین انتقال، جلوگیری از پراکندگی گرد و غبار و ایجاد آلودگی به جهت نگهداری مواد منتقل شده در یک محیط ایزوله و همچنین انتقال مواد از پیش مخلوط شده با حفظ یکپارچگی آن ها از مزایای استفاده از مکنده انتقال مواد در بخش های تولید کننده قطعات اولیه و اصلی می باشد.

پردازش محصولات

مکنده های صنعتی شرکت نیلفیسک با قدرت بالا و سطح صدای پایین، به ماشین آلات پردازش محصولات متصل شده و هرگونه گرد و غبار را جمع آوری می نمایند. با توجه به نیاز افراد، سیستم های فیلتراسیون ستاره ای، هپا یا ULPA با سطح فیلترسازی متفاوت برای این مکنده ها فراهم شده اند. از مزایای استفاده از جاروبرقی های صنعتی در این بخش، می توان به افزایش کیفیت محصولات با حذف گرد و غبار از سطح محیط و تجهیزات، عدم توقف در عملکرد دستگاه ها به دلیل جمع آوری مداوم گرد و غبار و اجتناب از اتلاف وقت برای نظافت ماشین آلات، محیط ایمن و سلامت به علت تجهیز مکنده ها به سیستم فیلتراسیون قدرتمند و همچنین افزایش سطح ایمنی با استفاده از مکنده های ضد انفجار اشاره نمود.

بسته بندی

جاروبرقی های سری R شرکت نیلفیسک برای بخش بسته بندی محصولات قابل استفاده اند. هرگونه کاغذ یا زباله تولید شده توسط دستگاه های دسته بندی بوسیله این مکنده ها و بطور مداوم مکش می گردد. این مواد بطور خودکار در درون مخزن فشرده شده تا زمان کار قبل از نیاز به خالی نمودن مخزن، دو برابر شود. برای تخلیه مخزن، کافیست درب مخزن باز و لایه نایلونی از آن خارج شود. با استفاده از جاروبرقی ها در مرحله بسته بندی، محصولات به آلودگی ها دچار نمی گردد. همچنین با حفظ نیروی کار و زمان، این دستگاه ها بازدهی کار را افزایش می دهند.

جمع آوری گرد و غبار

بازیابی ترکیبات دارویی نیازمند دستگاه های خاصی جهت حفاظت از کاربر از تماس با آن ها می باشد. برای این کار، شرکت نیلفیسک یک فیلتر بسیار قوی ( تا OEB5) در چندین مدل از استاندارد تا سفارشی را طراحی نموده است. از جمله مزایای استفاده از غبار گیر در جمع آوری غبارات می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1-      سطح ایمنی بالا به دلیل وجود فیلتر هپا ، جابجایی ایمن فیلتر، امکان اعتبارسنجی سیستم قبل از نصب و مکش غبارات قابل اشتعال

2-      امکان جدا نمودن فیلتر از واحد مکش در انتهای فرآیند برای اجتناب از گسترش آلودگی

3-      بهره وری بالا به دلیل ظرفیت بالای مخزن و امکان کار کردن 24 ساعته دستگاه ها

4-      سهولت استفاده بعلت امکان جایگزینی آسان فیلتر و بخش های مصرفی