تولید محصولات چوبی

تولید محصولات چوبی

کارگاه های چوب بری و کارخانجات تولید محصولات چوبی همیشه پر از خاک اره هستند که باید به فکر جمع آوری آن ها و نظافت محیط بود. در هنگام تولید محصولات چوبی مقدار زیادی تراشه و خاک اره تولید می گردد که آن ها باید جمع آوری شده در بخش های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. می توان یک جاروبرقی صنعتی یا مکنده در کنار دستگاه های برش و سنباده قرار داد تا مدام ضایعات را جمع آوری نماید. از سوییپر نیز می توان برای نظافت کف کارخانه استفاده نمود که دستگاهی بسیار کاربردی می باشد. برخی مدل های جاروبرقی صنعتی خطر انفجار را در حضور گازهای قابل اشتعال و ضایعات به میزان زیادی کاهش می دهند. نیلفیسک ارائه کننده دستگاه های نظافتی، دارای جاروبرقی صنعتی، جاروی مرکزی و سوییپر تخصصی می باشد که در هنگام استفاده بسیار ایمن بوده و هیچ خطری در محیط های حاوی مواد قابل اشتعال نخواهند داشت. مزایای استفاده از دستگاه های نظافتی شامل اطمینان از کیفیت محصول، ایجاد یک محیط صنعتی پاکیزه، افزایش بهره وری، صرفه جویی در زمان نظافت و همچنین افزایش امنیت در محیط کار برای تمامی کارکنان می باشد.


بازیابی مداوم خاک اره در طی کار

از جاروبرقی صنعتی مدام کار می توان برای دستگاه های برش و سنباده زنی استفاده نمود تا به طور مداوم خاک اره و تراشه جمع آوری گردد. در این روش می توان حجم زیادی از ضایعات برش را جمع آوری نمود که موجب می شود زمان نظافت در پایان کار به میزان زیادی کاهش یابد. علاوه بر این جاروبرقی صنعتی در کنار دستگاه سنباده زنی بسیار قابل اهمیت است، زیرا باعث می شود قطعات چوب کاملا تمیز شود و برای فاز رنگ زدن آماده گردد. 


نظافت محیط کاری در کارگاه تولیدی

ضایعات، خرده چوب و خاک اره را که بر روی زمین ریخته شده به طور کامل می توان به وسیله سوییپر جمع آوری نمود و سطح را پاکیزه نگه داشت. برای نظافت این محیط ها از سوییپر های کوچک دستی تا سوییپر های سرنشین دار بزرگ می توان استفاده نمود. سوییپر های بزرگ قابلیت نظافت 16000 متر مربع در ساعت را دارند.