تولید محصولات چشم پزشکی

تولید محصولات چشم پزشکی

در تولید لنز، یک دستگاه CNC لنز ها را  برش داده و صیغل می دهد. در طول هر دو فرایند برش و صیغل، گرد و غبار زیادی تولید می گردد که باید به طور مداوم جمع آوری گردد. محصولات نیلفیسک در چنین محیط هایی بسیار کارآمد و موثر خواهند بود. Nilfisk از جمله تولید کنندگان جهانی جاروبرقی صنعتی است که به خصوص در زمینه تولید محصولات مربوط به چشم پزشکی و بینایی فعالیت دارد. نیلفیسک دارای طیف وسیعی از جاروبرقی صنعتی شامل جاروبرقی قابل حمل و جاروی مرکزی ثابت و همچنین جارو های تک فاز و سه فاز می باشد.


مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی

از جمله مزایای استفاده از دستگاه های نظافتی جدید می توان به بالا رفتن کیفیت محصولات و همچنین صرفه جویی در هزینه های مربوط به نگهداری ابزار و وسایل اشاره نمود. با نظافت منظم و به موقع دستگاه ها و محیط کارخانه، کیفیت محصولات بالا می رود. علاوه بر این به دلیل جمع آوری و بازیابی برخی مواد ریخته شده بر روی دستگاه ها و زمین می توان به میزان قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی نمود.


استفاده از جاروبرقی صنعتی در تولید عدسی و لنز

در طی فرایند تولید لنز ها و عدسی ها، در مرحله برش گرد و خاک زیادی تولید می گردد. جاروبرقی صنعتی با جمع آوری و بازیابی ضایعات و مواد ریخته شده این امکان را ایجاد می کند که دستگاه محصول با کیفیت بالاتری را تولید نماید. بدین منظور استفاده از جاروی مرکزی بسیار مناسب خواهد بود. لنز ها بعد از برش باید صیقل داده شوند. در طی این فرایند نیز گرد و غبار مواد در دستگاه تولید می گردد که باید جمع آوری و بازیابی گردد. توسط جاروبرقی صنعتی می توان به طور مداوم ترکیب مواد پودری و روغنی را جمع آوری نمود که منجر به تولید محصولی با کیفیت بسیار بالا گردد.


تولید محصولات چشم پزشکی