پارک و فضای سبز

پارک و فضای سبز

بوی فوق العاده چمن و فضای سبز برای همه یادآوری شادی است؛ اما نگه داری از پارک ها و فضای سبز، از سخت ترین مباحث مدیریت شهری می باشد. حتی با وجود مکش برگ های روی زمین، خرده های چمن زنی و... ، همیشه به نظر می رسد که همچنان این مکان ها به نظافت بیشتری نیاز دارند. دستگاه های سفارشی نیلفیسک که مطابق با فضای سبز هستند به راحتی می توانند کارهای متفاوتی را انجام دهند. می توان با انتخاب یک دستگاه بدون کابین، از بوی فضای سبز در حین کار لذت برد.

برخی از مزایای این دستگاه ها که متناسب با طبیعت هستند: قدرت مانور بالا، سایز فشرده برای کار در مکان های باریک، مطابق با همه فصول سال، طراحی سفارشی مناسب با محیط زیست، ظرفیت عملکرد بالا بدون توجه به وظیفه محول شده، تعمیر و نگهداری روزانه آسان، کاربر پسند، انعطاف پذیری و اضافه کردن موارد دلخواه و جدید پس از خرید و سرمایه گذاری و... .

مزایای استفاده از دستگاه های این رده در باغ ها

استفاده از این گونه دستگاه ها برای باغ ها، با توجه به قدرت مانور و امکانات ویژه ای که دارند، مزایای بسیاری را هم برای فضای سبز و هم برای کاربر به همراه دارد که برخی از آن ها را بررسی خواهیم نمود.

سادگی کار باغبانان

طراحی فشرده و با قدرت مانور بالا در این دستگاه ها کاربری را برای باغبانان آسان کرده است. شرکت نیلفیسک زیف وسیعی از تجهیزات جانبی را برای این دستگاه ها طراحی کرده است. برای مثال بیل مکانیکی که برای حمل و بالا بردن اجسام سنگین به کاربر و باغبان کمک خواهد کرد.

کنترل علف های هرز

وجود علف های هرز برای هیچ کس خوشایند نخواهد بود اما استفاده از آفت کش ها و سموم برای جلوگیری از رویش علف های هرز در باغ ها، کار ساده و بدون عواقبی نخواهد بود. دستگاه های شهری نیلفیسک راه حل های بسیاری برای حذف غیر سمی علف های هرز دارد. vericutter که از امکانات این دستگاه ها است برای کنترل غیر سمی علف های هرز می تواند علف های هرز میان پیاده رو ها و سنگ های خیابانی ابزاری مفید خواهد بود.