ساختمان سازی

ساختمان سازی

سازندگان ساختمان ها برای رفع آلودگی تجهیزات خود و جمع آوری زباله و گرد و خاک نیازمند دستگاه های نظافتی می باشند. این دستگاه ها به حفظ سلامت کارکنان و افزایش کارایی و طول عمر ابزار و تجهیزات ساختمانی کمک می نمایند.

دستگاه های نظافتی قابل اعتماد در کسب و کار ساختمان سازی

دستگاه های نظافتی ساخته شده توسط شرکت های معتبر دنیا، توانایی کار در شرایط سخت و سنگین را دارند. این دستگاه ها که شامل سویپر، مکنده صنعتی و واترجت می باشند، قابل اعتماد و با طول عمر بالا بوده و تمامی شرایط لازم برای کار در شرایط دشوار و سنگین را دارند.

نظافت محیط ساختمانی 

دستگاه های نظافت صنعتی از جمله سویپر و مکنده صنعتی به منظور جمع آوری مواد و پاکسازی محیط در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها هزینه نظافت را کاهش داده و سطح ایمنی محیط و کاربران را افزایش می دهند. سویپر صنعتی یکی از این دستگاه هاست که در مدل های مختلفی در ابعاد کوچک تا بزرگ طراحی شده است. سویپر های دستی برای محیط های کوچک و با حجم عملیات کم و نمونه های سرنشین دار برای محیط های وسیع و کاربرد های سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. سویپر های خودرویی قادرند آلودگی و ضایعات موجود در محیط کاری تا 16 هزار متر مربع را ظرف مدت یک ساعت جمع آوری نمایند. در محیط های سرپوشیده داخلی نیز مدل هایی از این جاروب خیابانی که از باتری یا سوخت LPG بهره می برند، در دسترس اند.  

جمع آوری دائمی ذرات گرد و غبار و ضایعات و فراهم سازی محیط عاری از عاری آلودگی و بدون گرد و غبار بوسیله یک مکنده صنعتی امکان پذیر است. مدل هایی از مکنده ها مجهز به سیستم نظافت خودکار فیلتر بوده و بنابراین اپراتور نیازی به توقف کار برای نظافت فیلتر ندارد. مکنده یا جاروبرقی صنعتی یک دستگاه ایمن و مناسب برای تمیز نمودن ساختمان ها به منظور تحویل نهایی می باشد.

شستشوی تجهیزات 

دستگاه واترجت، توانایی انجام وظایف متعددی را در صنعت ساختمان سازی بر عهده دارد. از بین بردن آلودگی ها از سطح تجهیزات و ابزار ها از جمله وظایف این شوینده فشار قوی می باشد. قدرت نظافتی بالا، سهولت استفاده، سطح صدای پایین و بازدهی بالا در امر شستشو از جمله مزایای این دستگاه ها می باشد.