شستشو و نظافت ساختمان های اداری

ساختمان های اداری

برای شستشو و نظافت ادارات و ساختمان هایی از این دست، بهترین روشی که می تواند جایگزین روش دستی گردد، بهره گیری از دستگاه های نظافت صنعتی مانند اسکرابر، جاروبرقی و واترجت می باشد.

افزایش پاکیزگی با شیوه های نظافتی سازنده تر

با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی می توان سطح پاکیزگی امکانات و محیط اداری را به منظور رضایت بیشتر از فضا در حین کاهش نیرو و منابع مورد نیاز، افزایش داد. دستگاه های نیلفیسک عملکرد بهتر، بدون وارد آمدن خدشه به بهره وری را به ارمغان خواهند آورد.

طیف گسترده دستگاه های ما امکان استفاده به عنوان ابزار نظافتی چه در محیط داخلی و فضای بسته و چه در فضای باز و بیرون را فراهم می آورد.

مزایای دستگاه های نیلفیسک برای نظافت ساختمان های اداری

اولین و موثر ترین ویژگی مثبت این رده از دستگاه ها، کاهش اثرات مخرب محیط زیستی از طریق به حداقل رساندن آب مصرفی و مواد شوینده مورد استفاده در فرآیند شستشو و نظافت است. دومین مزیت صرفه جویی در نیروی کار می باشد به این صورت که هم تعداد نیروی خدماتی لازم کاهش یافته و هم انرژی مورد نیاز کاربران برای نظافت تا حد قابل قبولی پایین می آید. از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها، کاهش سطح صدا می باشد، به همین دلیل می توان فرآیند شستشو و نظافت را در طول روز و زمانی که کارمندان مشغول کار هستند، بدون ایجاد مزاحمت انجام داد. بهره گیری از این دستگاه ها همچنین افزایش امنیت را به همراه خواهد داشت به این صورت که سطح مواد شوینده مضر بسیار پایین آمده و همچنین با خشک شدن سطوح پس از شستشو، از لغزش و خطرات و صدمات احتمالی ناشی از آن جلوگیری می شود. به همین دلیل استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی مانند کف شوی صنعتی، مکنده و کارواش دستی در ساختمان های اداری به جای روش های دستی پیشنهاد می گردد.