تجهیزات جانبی و قطعات یدکی واترجت خانگی

دستگاه کارواش خانگی وسیله ای کاملا مکانیزه برای از میان برداشتن آلودگی ها از محیط های خانگی می باشد. شستشوی حیاط، ماشین، باربیکیو، نرده های راه پله ها، حیاط و... همگی از جمله مهم ترین موارد استفاده از دستگاه واترجت خانگی می باشد. این دستگاه به منظور ارائه بهترین کیفیت در زمانی کوتاه نیازمند تجهیز به قطعات و لوازم جانبی مختلفی می باشد. از جمله مهم ترین این تجهیزات می توان به انواع مختلف شلنگ، نازل، برس، لنس و تفنگی اشاره نمود. با توجه به کاربری دستگاه می توان درباره تجهیز به بهیرین قطعات و لوازم تصمیم گیری نمود.

قطعات پرکاربرد در دستگاه واترجت خانگی

از جمله مهم ترین قطعات و لوازم جانبی یک کارواش خانگی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- نازل

مهم ترین عامل در تعیین نحوه خروج آب از دستگاه نازل می باشد. نازل ها در یک واترجت خانگی در انواع مختلف طراحی می شوند که متناسب با نوع آلودگی می توان نازل مناسب را انتخاب نمود. نازل شستشوی سقف، نازل زمین شوی، نازل لوله بازکن و... تعدادی از رایج ترین قطعات جانبی دستگاه واتر جت خانگی می باشد. نازل تخت، نازل زمین شوی، نازل لوله بازکن و... از انواع پرکاربرد و محبوب قطعات جانبی کارواش دستی هستند. توجه به نیاز نظافتی اصلی ترین عامل در خرید لوازم جانبی کارواش خانگی می باشد.

- لنس

لنس به عنوان رابط میان شلنگ و نازل در طول های مختلفی طراحی می گردد. لنس کارواش خانگی می تواند در زوایای مختلفی متناسب با نوع کاربرد طراحی شده و مورد استفاده قرار بگیرد. 

- برس

برس یکی از بخش های دستگاه بوده که تاثیر مستقیم در کیفیت شستشو دارد. جنس برس، تناسب برس با نوع آلودگی و جنس سطح موجب می گردد تا دستگاه برای از میان برداشتن آلودگی های عمیق از بخش های مختلف محیط خانگی مناسب باشد. برس مخصوص باغ، برس خودکار،‌ برس دوار، رینگ شوی و... از جمله تجهیزات جانبی کارواش خانگی می باشد. 

- شلنگ

در دستگاه های کارواش خانگی به دلیل بالا بودن فشار آب، باید قطعات به کار رفته در دستگاه براساس طراحی ویژه توانایی تحمل این فشار را داشته باشند یکی از این قطعات شلنگ کارواش خانگی است که در طول های مختلفی طراحی می گردد. آب پس از عبور از پمپ وارد این شلنگ شده و به همین دلیل انتخاب شلنگ مناسب که مقاومت بالایی داشته باشد یکی از ملزومات استفاده از دستگاه واترجت خانگی می باشد. 

1 2 3 4
1 2 3 4