قیمت اسکرابر

در هر زمینه ای یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب مناسب، هزینه و صرفه اقتصادی می باشد. در زمینه شستشو و نظافت سطوح متفاوت در اماکن گوناگون نیز می بایست با توجه به بودجه در دست و محیط تحت نظافت، شرایط گوناگون را سنجید و مقرون به صرفه ترین راهکار نظافتی را انتخاب نمود. یکی از دستگاه های مهم در شستشوی سطوح هموار کف، دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد. قیمت اسکرابر بستگی به عوامل متفاوتی دارد که می توان با سنجش همه شرایط موجود، دستگاه زمین شوی صنعتی خریداری کرد که از لحاظ صرفه اقتصادی و کارایی مناسب ترین مدل باشد. را به منظور شستشوی سطوح کف انتخاب نمود. در ادامه به بررسی برخی عوامل موثر در قیمت کف شوی صنعتی و انچه لازم است تا به هنگام خرید اسکرابر مناسب در نظر گرفت، می پردازیم.


عوامل موثر بر قیمت اسکرابر

قیمتت اسکرابر،خرید اسکرابردر قیمت اسکرابر پارامتر های بسیاری اثر گذارند. با کاهش کیفیت هر یک از پارامتر ها قیمت اسکرابر پایین تر می آید و در صورتی که این پارامتر های موثر در قیمت کفشوی قدرتمند تر شوند، امکان بالاتر رفتن قیمت نیز وجود دارد. اسکرابر ها از انواع کوچک تا مدل های بزرگ و صنعتی طراحی گشته اند که با توجه به شرایط محیط تحت نظافت می بایست بهترین نوع اسکرابر را برای شستشوی سطوح انتخاب نمود. خرید اسکرابر پیشرفته تر، بزرگ تر و قدرتمند تر عموما به معنی قیمت بالاتر است اما پیش از هرگونه اقدام باید به این سوال جواب داد که ویژگی های دستگاه مناسب چیست؟ 


- سیستم جلوبرنده

خرید زمین شوی صنعتی، قیمت زمین شوی صنعتیدستگاه های زمینشوی انواع متفاوتی دارند. یکی از مواردی که طراحی اسکرابر ها را بهینه و خاص می کند، وجود سیستم جلوبرنده می باشد. در برخی از اسکرابر های دستی به منظور سهولت بیشتر کاربری طراحی به گونه ایست که موتور جلوبرنده تعبیه شده است. موتور جلوبرنده در حمل دستگاه بسیار کمک کننده خواهد بود به این ترتیب که دیگر نیاز به اعمال نیروی چندانی از سوی کاربر وجود نداشته و وی تنها به هدایت دستگاه در مسیر مورد نظر خود می پردازد همچنین به دلیل اضافه شدن موتور جلوبرنده، متعاقبا قیمت اسکرابر نیز بالاتر خواهد رفت. اما اگر شما به نظافتی سریع تر فکر می کنید خرید اسکرابر مجهز به سیستم جلوبرنده یک گزینه ضروری بشمار می آید.


- کیفیت باتری

خرید کف شوی صنعتی، قیمت کف شوی صنعتیباتری دستگاه اسکرابر انواع متفاوتی دارد. کیفیت باتری در مدت زمان کارکرد بسیار موثر است. در صورتی که باتری از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد، ممکن است شارژ آن در بازه زمانی کوتاه تر تخلیه شده و شستشوی سطوح کف به دلیل نیاز به شارژ مجدد باتری به طول انجامد. در مدل های جدید دستگاه کفشوی صنعتی از باتری های ژل که بی نیاز از تعمیرات هستند استفاده می گردد به این ترتیب اگرچه به هنگام خرید اسکرابر نیاز به سرمایه گذاری اولیه بیشتری است اما اسودگی خاطره برای استفاده از دستگاهی با کیفیت و بدون نیاز به تعمیرات را به همراه دارد. باتری با کیفیت مطلوب از از این رو قمیت اسکرابر باتری دار از دستگاه های اسکرابر کابلی بیشتر می باشند.


- نوع هدایت

خرید زمینشوی صنعتی، قیمت زمینشوی صنعتینحوه هدایت دستگاه اسکرابر به وسیله کاربر نیز از عواملی است که در قیمت زمین شوی صنعتی تاثیرگذار است. دستگاه اسکرابر به دو دسته کلی اسکرابر سرنشین دار و اسکرابر دستی تقسیم می شود. خرید اسکرابر دستی عموما با هدف شستشوی سطوح با مقطع کم و محیط با موانع زیاد و خرید اسکرابر سرنشین دار به منظور شستشوی منظم سطوح گسترده انجام می پذیرد. بدیهی است که اسکرابر سرنشیندار از قیمت بالاتری نسبت به اسکرابر دستی برخوردار است.


- کیفیت ساخت و طراحی

قیمت اسکرابر صنعتی، خرید اسکرابر صنعتینوع طراحی و ساخت دستگاه اسکرابر تاثیر بسزایی در عملکرد این دستگاه دارد. شستشوی سطوح باریک با موانع و یا گسترده نیازمند طراحی و ساخت با کیفیت دستگاه زمین شور می باشد. اما طراحی حرفه ای و استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت اسکرابر موجب افزایش هزینه های تولید می شود. به همین ترتیب در بین هنگام خرید اسکرابر صنعتی، دستگاه هایی که با طراحی فشرده و کیفیت مواد اولیه بالا به مشتری ارائه می شوند، قیمت بالاتری دارند.


- برند و کشور سازنده

قیمت دستگاه اسکرابر، خرید دستگاه اسکرابراز مهم ترین عوامل موثر در قیمت اسکرابر همانن هر کالای دیگر، برند و کشور سازنده آن می باشد. اگرچه به منظور خرید کالای برند نیاز به اختصاص بودجه ای بالاتر است اما باید به این نکته توجه نمود که ارائه خدمات پس از فروش و مواد با کیفیت به کار رفته در ساختار یک دستگاه اسکرابر موجب امکان استفاده طولانی مدت و بی دردسر از دستگاه می گردد و کاربر می تواند تا سالها بدون حتی یک بار نیاز به تعمیر به استفاده از دستگاه بپردازد. کمپانی نیلفیسک nilfisk دانمارک یکی از معتبر ترین برندهای فعال در زمینه تولید و ارائه دستگاه های نظافت صنعتی می باشد. شریف صنعت پارسا دارنده نمایندگی از این برند معتبر مفتخر به ارائه محصولات هموراه باکیفیت بوده است.