واترجت صنعتی آب سرد ثابت

Stationary cold water pressure washers

واترجت صنعتی آب سرد ثابت

واترجت آب سرد ثابت ، دستگاهی است جهت شستشوی فشار قوی و لایه برداری سطوح مورد نظر که در صنایع مختلف نظیر: کشاورزی ، کارخانجات ، کشتی رانی و صنایع غذایی به طور ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرد. از دستگاه های کوچک گرفته تا مدل های بزرگ صنعتی شما برای حل مشکلات و رفع آلودگی ها قادر به بهره گیری از واتر جت آب سرد ثابت می باشید. نازل های متنوع و مختلف دستگاه کارایی هایی فراتر از یک واترجت صنعتی را برای شما به ارمغان آورده و کیفیت بالای نظافت و سلامت محیطی را امکان پذیر می سازد. اما پمپ واترجت ثابت آب سرد به گونه ای طراحی و ساخته  شده تا به مدت زیاد و به منظور انجام کارهای سنگین مورد استفاده قرار گیرد. از این رو جنس این پمپ از استیل ضد زنگ می باشد تا ضمن مقاومت و دوام بالای خود، طول عمر پمپ را نیز تأمین نماید.


این دستگاه ها به راحتی در هر مکانی نصب می شوند، لوله کشی دقیق و مطمئن دستگاه امکان نظافت آسان و سریع در هر مکانی را به همراه دارد. هنگام استفاده از این دستگاه نیازی به جابه جایی تجهیزات نیست و تنها با قرار دادن یک پریز، شلنگ و لنس در انتهای لوله ها در حداقل زمان ممکن قادر به نظافت خواهید بود، که در نهایت منجر به کاهش هزینه های آماده سازی و نیروی کار می شود. بر خلاف مدل های متحرک، که با افزایش طول شلنگ، فشار آب کاهش می یابد و در روند شستشو اختلال ایجاد می گردد، این دستگاه ها به واسطه لوله کشی انجام شده و شیرهای تقویت شده، افت فشار ندارند.

 

بدنه این دستگاه ها بسته به اینکه در چه صنعتی بکار برده می شوند، می توانند استیل یا فولادی باشند. بدنه استیلی نسبت به بدنه فولادی، مقاومت بالاتری در برابر سایش و زنگ زدگی دارد. در صنایع غذایی که خوردگی فلزات از اهمیت ویژه ای برخوردار است، از بدنه های تمام استیل استفاده می شود. شیرهای بکار رفته در این نوع از دستگاه ها به منظور جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی از جنس برنج فشرده یا استیل می باشند.

 

این دستگاه ها معمولا چند پمپی و با قابلیت تنظیم فشارهستند که برای نظافت کارخانه ها مانند کارخانه مواد غذایی مناسب می باشند. هر کاربری بسته به فشار خط و تجهیزات مورد استفاده مانند لنس ها، می تواند فشار کاربردی مناسب را انتخاب کند. از آنجایی که همیشه سایز و ابعاد دستگاه اولویت اول در انتخاب می باشد، این دستگاه ها در سایزهای کوچکی طراحی شده اند. سهولت جابه جای و نقل مکان به موقعیت نصب نیز از دیگر ویژگی های این نوع از واترجت ها می باشد. 

انواع واترجت صنعتی آب سرد ثابت

مرتب سازی براساس :