واترجت صنعتی آب گرم ثابت

Stationary hot water pressure washers

واترجت صنعتی آب گرم ثابت

دستگاه واترجت آب گرم ثابت قابلیت کار در صنایع مختلف جهت شستشوی فشار قوی و همچنین ایجاد محیطی سالم و پاکیزه را دارا می باشد . کاهش مصرف سوخت و پایین آمدن هزینه ها از مزایای بهره گیری از واترجت آب گرم ثابت می باشد. به کار گیری نازل های مختلف واترجت با تنوع بخشی به وظایف واترجت صنعتی ثابت ، بر قابلیت های دستگاه افزوده و آن را بسیار کارآمد تر جلوه می دهد.


ویژگی های دستگاه واترجت آب گرم  ثابت

 

 واترجت های صنعتی آب گرم ثابت، بیشتر در فضای بیرون کاربرد دارند و برای نظافت کامیون ها، ون ها، و وسایل نقلیه تجاری و صنعتی استفاده می شوند، بدنه ایی تمام استیل و مقاوم در برابر خوردگی دارند. قابلیت تنظم و سیستم و قفل شدن محفظه از ویژگی های دیگر این مدلها می باشد. کنترل پنل ساده دستگاه این امکان را به کاربران  می دهد که تنها با استفاده از 4 دکمه تعبیه شده، دستگاه را روشن-خاموش کرده، میزان آب، حرارت و مواد شوینده دستگاه راتنظیم نمایند.


بازدهی بالای دیگ بخار این دستگاه ها با محیط زیست سازگاری داشته و باعث کاهش مصرف سوخت می شوند. مخزن عایق کاری شده در این مدلها و گرم کن برقی فن این دستگاه ها را در برار یخ زدگی تا سرمای منهای 20 درجه سانتیگراد محافظت می نمایند. طراحی فشرده و صدای کم موتور با 1450 دور بر دقیقه و لوازم جانبی با ساختار ارگونومیک برای سهولت استفاده کاربران از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می باشد.

انواع واترجت صنعتی آب گرم ثابت

مرتب سازی براساس :